Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezt elérni nyárig?

Hogyan tudnám ezt elérni nyárig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves fiú vagyok, és szeretnék nyárra elérni, egy valamilyen szinten izmos felső testet, ezalatt azt értem, hogy valamilyen szinten látszódnak a hasizmos és a mellizmok, persze a karizmok is.. szóval az lenne a kérdésem, hogy ezt hogyan, naponta milyen edzéssel, illetve étrenddel tudnám elérni?

Egy pár infó rólam:

Heti 4 x 1,5 óra foci edzésem van, nagy része futásból áll, de bemelegítésnél csinálunk 2x 20 fekvő,felülés, és hátizmot.

174 centi magas vagyok, és 69 kiló.

Általában este 8 után nem nagyon eszek semmit sem, naponta legalább 2-3 liter vizet megiszok.

Remélem tud valaki valamilyen választ adni, előre is köszönöm! :)


2011. ápr. 25. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
súlyzós edzés+fehérjedús étrend. Ez alatt napi 300-500gramm csirkemellet értek. Body.builder.hu itt nézelődj
2011. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hús, hal, tojás, túró, barnarizs, zöldség, fehérjeturmix, kitartó edzés és meglesz az eredménye
2011. ápr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nagyon minimális látszódni fog, de vmilyen kinézeted kb jövő nyárra lesz.
2011. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyárra?és ez halál komolyan majdnem májusban jut eszedbe?:o
2011. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat!


a nyár alatt augusztus elejét értem, mert júniusban és júliusban nem nagyon fogok strandokra járkálni :D mert edzőtáboraim, táboraim lesznek, ahol beleférhet az edzés esténként és reggelenkét, helyes étrenddel szerintem :D

2011. ápr. 26. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!