Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kell még fogynom?...

Szerintetek kell még fogynom? Ha igen, mennyit? (KÉPPEL)

Figyelt kérdés

Szóval 171 cm magas vagyok. Pár hónapja kezdtem bele egy fogyókúrába, ugyanis 67 kiló voltam, ami szerintem elég sok. Mostanra sikerült ledobnom 15 kilót, azaz jelenleg 52 vagyok. Szerintetek jó lett az alakom? Vagy fogynom kellene még? Csak mert úgy tudom, a 174-hez az 52 már kevés! De nem vagyok még teljesen megelégedve. Vélemény?

16/L

[link]


2011. ápr. 22. 16:49
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
nem értem, itt miért gondolnak egyből erre. ha "a külsőmet akarnám fényeztetni" akkor nem inkább apró pólókban meg miniszoknyákban járnék? miért épp ismeretlen, gyakorikérdéseken lévő emberek véleményétől érezném jobban magam?... és nem, még mindig nem látom azt hogy eleget fogytam, de látom itt az emberek egyből rossz következtetést vonnak le mindenből...
2011. ápr. 23. 21:48
 42/48 anonim ***** válasza:
Nyugi sokan rosszindulatúak itt, pedig tényleg sokszor van h az ember nem látja reálisan magát, furcsa megszokni az új külsőt.. én csak kb 5 kg-t dobtam le, 2 mérettel kisebb ruhát hordtam, mindenki megjegyezte, hogy juj így meg úgy, meg hogy mennyit fogytam.. én ezt egyedül a gatyáimon láttam, ha a tükörbe néztem, mintha egy dekát se fogytam volna..:S Szóval van ilyen.
2011. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
én azt mondom, hogy szép alakod van.viszont ha tovább fogysz, eltűnik a melled, a bordáid ki fognak látszani.az nem lesz túl gusztusos!szerintem ezt a súlyt tartsad meg, ha felmenne pár kg, ne ess kétségbe, de ennél vékonyabb ne akarj lenni...nem lenne se egészséges, se szép!
2011. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Feltennél a kedvemért egy fogyás előtti képet? Mert épp én is kb 10 kilótól szeretnék megszabadulni, és kíváncsi lennék a te előtte utána képedre. Kéne egy kis biztatás, hogy el tudjam képzelni az eredményt.


21/L

2011. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
persze
2011. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
szia, nagyon érdekelne hogy fogytál le és mennyi idő alatt. :) szerintem jó alakod van. milyen módszerrel fogytál? mennyit sportoltál? írj privit! :D
2011. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Nekem is írdd le lécci *_* :))
2011. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Brutálisan jól nézel ki! Irtó szexi vagy!

<3 <3

2012. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!