Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kell még fogynom?...

Szerintetek kell még fogynom? Ha igen, mennyit? (KÉPPEL)

Figyelt kérdés

Szóval 171 cm magas vagyok. Pár hónapja kezdtem bele egy fogyókúrába, ugyanis 67 kiló voltam, ami szerintem elég sok. Mostanra sikerült ledobnom 15 kilót, azaz jelenleg 52 vagyok. Szerintetek jó lett az alakom? Vagy fogynom kellene még? Csak mert úgy tudom, a 174-hez az 52 már kevés! De nem vagyok még teljesen megelégedve. Vélemény?

16/L

[link]


2011. ápr. 22. 16:49
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
31%

500kcal!:D:D:D

Az jó,édesem,akkor egy pár kiló biztos vissza fog kúszni!:D

2011. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
73%
Én is le szeretnék fogyni, de amikor látom, milyen hülyék a vékony emberek, automatikusan enni kezdek.:(
2011. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Bárcsak én is hasonló lehetnék, mint te:( Na jó, én úgyse fogok 52 kg lenni a 173 centimhez:D De olyan 58 körüli nagyon szeretnék lenni (: De mivel én elkezdtem sportolni, elég szép izmok lettek rajtam, vigyáznom kell, nehogy túl durva legyen majd a végeredmény :S:D Nem akarok testépítő lenni.. Mondjuk tényleg te egy picit edzhetnél, mert látom, hogy semmi izom nincs rajtad, de ettől függetlenül nekem tetszik az alakod:) 18/L voltam. :)
2011. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Úristen :O

Előbb elolvastam a kommenteket,utána néztem meg a képed.

A komik alapján vmi összeaszott anorex csajt képzeltem el,de te gyönyörű vagy. :DD

Már semmit nem kell fogynod,de szerintem ne is hízzál,nem azért mert nem állna jól,hanem mert úgy tuti nem éreznéd jól magad.Megelégedve pedig azért nem lehetsz magaddal,mert már nagyon belemélyedtél a fogyózásba,és nem látodreálisan,hogy milyen bomba csaj lettél :DD

Annyira gratulálok :DD

Egyébként a "holtpontokon" hogy tudtál túllépni,míg fogyóztál?? nagyon érdekelne:)

2011. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
szerintem jó az alakod, talán egy kicsit túl vékony is, kb.56 ideális lenne neked, de ha most nincs kedved a kemény munkár visszahízni, akor hidd el nagyon jó ez igy
2011. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim válasza:
szerintem is nagyon szép alakod van :) én is irigyellek. amugy az engem is érdekelne hogy a holtponton hogy küzdötted át magad,és pár na után mindig feladom,és muszáj sokat ennem..:S
2011. ápr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

22.51-es vagyok.

Az utolsó komizóval teljesen megegyezek :S nem tudom már mit kéne kitalálni,de amikor padlón vagyok(és pont a fogyókúra miatt)mindig teleszem magam.=//

2011. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes alakod van!
2011. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

"meg ez hogy pár hónapja?!párhónap=2-3 hónap alatt ilyen fiatalon nem kell ennyit fogyni"

akkor hogy létezik, hogy az anorexiás lányok 2-3 hét alatt fogynak 40 kilóra?


uram atyám...szerinted 2 hét alatt 60 kilóról fogynak 40 kilóra?fizikai képtelenség-_"-

ja, hogy 43 kilóról 40re... az mindjárt más.

2011. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 timido ***** válasza:
100%

Szerintem is csak pozitív hozzászólásokat szerettél volna hallani, mert egy ilyen kinézethez nem kell képpel villogni, szerintem az utcán a pasik tekintetéből le lehet szürni, hogy tetszel nekik. :)

Viszont, hogyha úgy gondolod, hogy még van mit fogynod, akkor ez az anorexia tünete. Kezeltesd magad gyorsan. Ismerősöm 38 kilós lett és bevitték egy bentlakásos intézménybe, ahol nem kelhet fel, és etetik. Nem kellemes.

2011. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!