Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kell még fogynom?...

Szerintetek kell még fogynom? Ha igen, mennyit? (KÉPPEL)

Figyelt kérdés

Szóval 171 cm magas vagyok. Pár hónapja kezdtem bele egy fogyókúrába, ugyanis 67 kiló voltam, ami szerintem elég sok. Mostanra sikerült ledobnom 15 kilót, azaz jelenleg 52 vagyok. Szerintetek jó lett az alakom? Vagy fogynom kellene még? Csak mert úgy tudom, a 174-hez az 52 már kevés! De nem vagyok még teljesen megelégedve. Vélemény?

16/L

[link]


2011. ápr. 22. 16:49
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
55%
Igen,a rend rakás jó ötlet. És ne fogyj tovább,mert így is elég vékony vagy. Amúgy,hogyha rossz májú akarok lenni,akkor szerintem te is tudod,hogy jó alakod van,csak még nincs strand idő és nem tudod kinek mutogatni.
2011. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:

Amúgy látszik rajtad, hogy nem sportolással fogytál le.

A bőröd nem látszik valami feszesnek..

2011. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim válasza:
23%
hát így nem leszel kelendő a pasiknál,sztem is 3-4 kg-t hízzál. semmi melled nincs meg gondolom segged se...
2011. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
79%

" Igen,a rend rakás jó ötlet. És ne fogyj tovább,mert így is elég vékony vagy. Amúgy,hogyha rossz májú akarok lenni,akkor szerintem te is tudod,hogy jó alakod van,csak még nincs strand idő és nem tudod kinek mutogatni. "


Teljes mértékben igazad van. A Kérdező inkább csak azt akarta hallani, hogy milyen jól néz ki...

2011. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
74%
Pontosan...pár nap múlva pedig kiemeli majd a kérdését...
2011. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
Lány létedre azért a környezetedet rendben tarthatnád! Tudod nem minden a vékonyság, a vakolat az arcon, hiszen az ápoltsághoz az is hozzá tartozik ami az ember közvetlen környezetében van. Próbálsz csili-vilin feltűnni, magad körül meg rohad minden. Pfúj...
2011. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
Nem fogynod kellene,hanem híznod 2-3 kg-ot,de nekem így is nagyon tetszel:)
2011. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:

Túl sovány vagy.

Nem is értem a túlzottan fogyókúrázós csajokat, kinek akarnak tetszeni, a fiúknak, vagy a többi fogyózós csajnak? Ezt kéne eldönteni.

2011. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
Jaj szegényt biztos megbántottuk,nem is mer reagálni.:D
2011. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
Gondolkozzálmár, én nem akarom bántani de mindig feldühítenek ezek az értelmetlen és átlátszó kérdések. :)
2011. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!