Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kell még fogynom?...

Szerintetek kell még fogynom? Ha igen, mennyit? (KÉPPEL)

Figyelt kérdés

Szóval 171 cm magas vagyok. Pár hónapja kezdtem bele egy fogyókúrába, ugyanis 67 kiló voltam, ami szerintem elég sok. Mostanra sikerült ledobnom 15 kilót, azaz jelenleg 52 vagyok. Szerintetek jó lett az alakom? Vagy fogynom kellene még? Csak mert úgy tudom, a 174-hez az 52 már kevés! De nem vagyok még teljesen megelégedve. Vélemény?

16/L

[link]


2011. ápr. 22. 16:49
1 2 3 4 5
 21/48 lóf4szJankó ***** válasza:
46%
Nekem k*rvara nem tetszel ,nem szeretm a vekony lanyokat ...sokkal jobban sezeretm ha van mit fogni egy nőn.Es azthiszem ezzel a pasik tobbsege igy van.
2011. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:

Én megnéznélek őszintén szólva 67 kilósan, mert szerintem úgy bombázó lehettél. Az a gond, hogy egy kicsit átestél a ló túloldalára....Én pasi vagyok, és elmondhatom, hogy a pálcikalányok nem mozgatják meg a pasik fantáziáját. Szerintem az a jó, ha egy nőnek van csípője, popsija, melle...sajna te jelenleg ezzel nem büszkélkedhetsz el. Szerintem 62 kg lenne nekem a jó súly.


22/F

2011. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
46%

Persze, fogyjál csak, mg 10-15-öt! Irtó kövér vagy, csoda, hogy nem tör szét a tükör! Meg mutogatod itt nekünk a hajás tested, fúúúúj!


Komolyra fordítva a szót: ne fogyj, sőt, inkább hízz pár kilót! Semmi nőies nincs rajtad, a lábad is fogpiszkáló... egyél, egyél, egyél, és sport, izmosodj, mert szörnyen nézel ki. :(

2011. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

Max a hajadból fogyhatsz. Majdnem azt írtam cserélnék az alakoddal de inkább nem. Ha még 5-6 kiló lenne rajtad, azaz kicsit nőiesen teltebb lennél, lenne combod, feneked akkor az szebb lenne. Igaz én 170 cm vagyok és 73 kg, amiből illene fogynom, bár mindig ilyen voltam, de 60 kg-nál nem akarnék vékonyabb lenni az tuti.

Jelzem húsz évvel idősebb vagyok nálad. :)

Egyél többet és sportolj valamit ha jó alakra törekszel.

2011. ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
0%
Fogyni nem kell,izom még férne el rajtad,de igy is nagyon csinos vagy. Ebbe a témakörbe csak dagadt disznók írnak,nekik mindenki csontsovány aki nem 80 kiló ,szóval ne vedd magadra:D:D
2011. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
67%
ha jobban megnézitek az alakját, látjátok, hogy sohasem volt kövér, egy hízási csík sincs rajta, és a melle túl feszesnek látszik. 15 kg mínusz nyomot hagy maga után... meg ez hogy pár hónapja?!párhónap=2-3 hónap alatt ilyen fiatalon nem kell ennyit fogyni
2011. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

nagyon szép lány vagy!!

az alakod nagyon szép, és igenis van melled, fogyni ne fogyj 2-3 kilot hízhatsz de nagyon szép vagy

18/L

2011. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
Míg rendet raksz, addig is mozogsz. Hova fogynál? Így is pálcika lábaid vannak, +5 kilóval jobban néznél ki szerintem. Fogynod biztos nem kell.
2011. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:

omg, hálás köszönet, hogy mindenki a szobámmal foglalkozik... -.-


"Biztos vagyok benne, hogy szebb voltál +15-mal :("

hidd el ha láttál volna a fogyás előtt nem mondanád ezt =\


"érdekelne, hogy fogytál le (:"

hát, most nem fogok hazudozni, de nem a legegészségesebb módszerrel. 2 naponta futottam és kb 500 kcal-t ettem minden nap. de így is beletelt pár hónapba... jópárba.


"Mivel nem vagy megelégedve, honnan akarsz még fogyni?"

a combomról. szeretném, ha közötta egy picit nagyobb "hely" lenne. meg a hasamból (ezen a képen kicsit behúzom...)


"semmi melled nincs meg gondolom segged se..."

inkább lennék egy lapos modellméret, mint egy duci nagy mellekkel :D


"A Kérdező inkább csak azt akarta hallani, hogy milyen jól néz ki..."

hát nem. komolyan nem hiszem, hogy elég vékonyra fogytam. de ha csak ilyen hozzászólásaid vannak, akkor inkább ne is írj!


"Jaj szegényt biztos megbántottuk,nem is mer reagálni.:D"

jaj, bocsánat, hogy elmentem itthonról a barátnőmmel, és szabadidőnkben nem a gyakorikérdéseket nyomatjuk.


"Én pasi vagyok, és elmondhatom, hogy a pálcikalányok nem mozgatják meg a pasik fantáziáját."

NA, ez az év szövege! akkor az összes 30 kilós évfolyamtársamnak miért van pasija? :S legtöbbjüknek se melle, se segge, mégis csomóan fűtögetik őket.


"meg ez hogy pár hónapja?!párhónap=2-3 hónap alatt ilyen fiatalon nem kell ennyit fogyni"

akkor hogy létezik, hogy az anorexiás lányok 2-3 hét alatt fogynak 40 kilóra?


köszi a többieknek is a választ!

2011. ápr. 22. 19:31
 30/48 anonim ***** válasza:
46%
Remélem,hogy a többi 16 éves lány nem így gondolkozik...
2011. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!