Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik 6 után nem esznek, és...

Akik 6 után nem esznek, és esznek, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ma megkérdeztem egyik egyetemi tanáromat, hogy magyarázza el nekem ezt a 6 után nem evést, ha egyáltalán ez létező "fogalom", mert én is baromságnak tartom.


És ő is ezt mondta, hogy a világ legnagyobb baromsága, és szívesen elmélkedne erről azzal, aki kitalálta.....

Igen is lehet enni, akár éjfélkor is, csak tudd, hogy mit. Időm nem volt megkérdezni, hogy végül is mit, mert siettem volna, de ő fél órás monológot lenyomott arról, mi játszódik le az ember szervezetében, ha 6 után nem eszik, és mondjuk 7kor kel reggel, mert akárhogy is számoljuk, az !!!13!!! óra evés nélkül. De példaként felhozta a fehérjéket.


Szóval 6 után nem evők, csak ésszel, mert ez teljesen egészségtelen.....

Bocsi, hogy ilyen hülyén tettem fel a konkrét kérdést:P

23L


2011. ápr. 7. 20:55
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

jó oké, hát biztosan libáért vette a diplomáját, meg a doktori címét.:) Szerintem tudna neked pár olyan dologgal érvelni, amikről még csak hallani sem hallottál....

de már leírtam, hogy ő sem azt mondta, hogy éjfélkor csülkös bablevest kell enni, és degeszre zabálni magadat, én nem írom le többször:D


22:09 a te szervezeted meg biztosan egy robot:D:D:D

2011. ápr. 7. 22:15
 22/25 bix ***** válasza:
100%

ma 22:01


ezt is valami angol kutató fedezte fel, vagy a hogyan fogyjunk sokat gyorsan chipsel könyvben volt? muti légyszi valami tanulmányt arra, hogy egy diétás, chszegény, egyébként adag méretét tekintve is kicsi, főleg friss, nyers zöldségekre némi minimál húsra, vagy zsírszegény túróra épülő vacsora után 1 órával lefeküdve idegrendszeri problémáim lesznek...


egyébként meg egy normális embernél még természetes is lehet hogy 6 után nem eszik, mert pl 8 kor ágyban van, de csak azért hogy reggel 6 kor már melóban legyen, és 4 kor kel... de gondolj már bele egy túlsúlyos, nassoláshoz, cukorhoz és szar kajákhoz szokott embernek akinek huszonharminc kilót kéne lepattintania... könyörgöm az szenved egy normális időben elfogyasztott vacsival is, nemhogy 6 tól nem eszik. 9 re amire lefekszik kínjában már a falat kaparja, reggelre pedig olyan zabálhatnékja lesz hogy bármi csak döglött legyen... és akkor be kéne tolnia a három tojást hamelttel meg némi kefírt vagy natúr joghurtot, neadj isten zabpelyhet. hát persze. csak meg se érzi majd, fél órám belül vergődik majd és előbb utóbb feladja. a szervezet, főleg amelyik nem ehhez szokott nincs erre felkészülve, és egésségtelen neki. termeli a gyomorsavat orrba szájba és nem jön a táp, reggel pedig nulla energiával kel. az ötlet jó, de emberek vagyunk, és ha már szivatópályára áll valaki, akkor tegye azt úgy, hogy a lehető legkisebb szenvedésen menjen keresztül. főleg reggel, amikor úgyis ch-t kell bevinni főleg, meg vitaminokat. kiegyensúlyozott étkezést meg nem mondanék egy olyan beosztásra ahol 24 ből 10 órákat koplal a szervezet... el lehet azt a kaját osztani rendesen 5-6 fele, és ha jól csinálja szépen fogyni.


többször szálkásíottam az elmúlt években tizen pár kilókat dobáltam le két három hónap alatt és tartottam meg a súlyom egész nyáron, mindig ment este is a kaja, semmi bajom, élek, idegrendszer rendben, és nem alszok csöppet se rosszul...


nem beszélve arról, hogy hogyan gyorsítsa valaki így az anyagcseréjét? esélye nincs. az pedig a diéta egyik fontos pillére. lehet koplalni is, de hosszú távon mint mondtam nem megoldás, főleg nem egészséges.

2011. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Egész életemben mindig ettem valamit nem sokkal lefekvés előtt. Akkor is, amikor felszedtem némi felesleget, akkor is, amikor semmit se változott a tömegem és akkor is, amikor fogytam, és életmódot váltottram. A különbség tényleg annyi, hogy MIT és MENNYIT eszek. Na meg a megszokások. Meg az egyéni különbségek.
2011. ápr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
tegnap 22:43! Valami ilyesmiről beszélt tanárom is, mint amiket te leírtál, csak brutális szakszavakkal, tehát felét nem is értettem:D
2011. ápr. 8. 10:27
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ilyenkor sokan azzal jönnek, hogy "de az izé is ezt csinálta, és fogyott". Persze, hogy fogyott, hisz kihagyott egy komplett étkezést. Ennyi erővel azt is mondhatnám, hogy ne együnk dél és három óra közt, akkor meg az ebéd marad ki, attól is fogyunk.


Amúgy ilyen időben szoktam lefeküdni, este hat óra 9 órával ezelőtt volt. Persze, hogy ettem.

2011. ápr. 9. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!