Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy súlyból ez elérhető?

Nagy súlyból ez elérhető?

Figyelt kérdés
Augusztus közepére szeretnék legalább 85 kiló lenni, ha lehet kevesebb is. Most 107 vagyok és 171 centi. Szerintetek meglesz?
2011. ápr. 7. 18:11
 1/5 anonim válasza:
100%
Megoldható,ha jó étrendet választasz és mellette nem keveset mozogsz,sportolsz ;) én is kb ugyanúgy vagyok mint te(súlyban is)csak arra vigyázz,nehogy túl gyorsan fogyj,mert akkor a bőröd nem úgy fog igazodni a dolgokhoz és hát a többit nem kell mondanom...:S mindenesetre sok szerencsét kívánok,és mégtöbb kitartást ;)
2011. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bix ***** válasza:
100%
minden elérhető. nem lesz könnyű, és rengeteg dologról kell lemondanod. de ha igazán akarod bármit meg tudsz csinálni...
2011. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
húha, féltem, hogy túl sokat (keveset :) ) tűzök ki célnak, nem akarok irreális dolgokat kergetni, de ha eddig nem mondta senki, hogy ez hülyeség, akkor talán tényleg. köszi a válaszokat. sokat fogok mozogni az biztos, de most még óvatosan, elég nagy súly ez. ha valakinek van még véleménye/tanácsa szívesen olvasom.
2011. ápr. 7. 19:30
 4/5 anonim válasza:

első vagyok:)

a mozgással tényleg óvatosan,kezdéskor csak keveset,és apránként mozogj,hétről hétre többet,nehogy megerőltesse a szervezetedet!ugyanígy a kajákkal is ne kezdj el egyből szinte koplalni,hanem szépen napról napra egy picit elveszel az ételedből;) én így csinálom :) reggelid lehet bőséges,de az ebéded legyen kicsit visszafogottabb,amit majd később "hanyagolhatsz" az a vacsora.és szerintem nem kell más étrendet bevezetned,elég ha a napi ételedet elfelezed!remélem segítettem...:))

2011. ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm, kíváncsi vagyok sikerül-e. :)
2011. ápr. 9. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!