Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rántást miből, vagy ha nem...

Rántást miből, vagy ha nem rántom be, hogyan sűrítsem?

Figyelt kérdés

Főzelékekre gondolok. A zöldség leturmixolós, belekeverős dolog nem jött be, nagyon híg maradt tőle, egyáltalán nem sűrűsödött.

Tk. rozslisztet vettem, de nem oldódik semmiben, süteményt sem tudtam vele sütni, és főzelékbe sem volt jó, leül az aljára, és nem sűríti be. (Lehet, hogy nem úgy kell, mint a simával, és azért nem sikerült, vagy nem alkalmas rá?)

A graham liszttel be tudom sűríteni? Vagy mit használjak?

(Ne írjátok, hogy ne egyek főzeléket, mert nem tudok külön csak magamra főzni, és nem egyedül vagyok, úgy kéne elkészítenem, hogy mindenkinek jó legyen, de fehérliszt, meg keményítő nélkül.)


2011. ápr. 2. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

nyugodtan besűrítheted fehér lisztel, a teljes kiőrlésűek erre alkalmatlanok...esetleg keményítővel, de az híg lesz, ha újramelegíted és nem mellesleg szar íze van


tisztán tk lisztből meg sose lesz süteményed, min 40 % fehérliszt kell hozzá

2011. ápr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja esetleg még krumplipehellyel lehet sűríteni, de az sem az igazi
2011. ápr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

habarás a legjobb: könnyű, finom

kis tejföl+liszt (lehet barna is) és a főzővízből hozzátenni egy kicsit. Ezt jól összekeverni-->bele a már megfőtt zöldségbe -még pár percig főzni ---- finom! : )

2011. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindkettőtöknek köszönöm, mostmár tudom, hogy nem velem volt baj, hanem a liszttel:-)

Akkor habarással fogom csinálni, legalább nem rontom el.

Ment a zöld mindkettőtöknek;-)

2011. ápr. 2. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!