Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jövőhét vasárnapra (április...

Jövőhét vasárnapra (április 3ra) le kell fogynom 5 kg-t. Hogy tegyem?

Figyelt kérdés
Igen, a kg számít, és igen, muszáj. Szaunával lemegy kb 1kg, és tényleg szinte ne is egyek? Enni pedig muszáj, mert ha nem akkor összeesek, egyébként heti 4x2 órás edzéseim vannak, szóval ez sem utolsó szempont. És ha lement az az 5 kg hogyan tudnám megtartani??? Vagy legalábbis kevesebbet visszaszedni? Mert tudom, hogy ez nem az egészséges fogyás határán belül van
2011. márc. 21. 19:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
versenysport?
2011. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Sportolj rohadt sokat, egyél mini kalóriás kajákat - alma, körte, zöldségek. Igyál tejet, mert az eltelít, de mégsem fogsz hízni tőle (evés helyett is jó akár, nem esel össze). Öhm, szedj hashajtót... és imádkozz, hogy ne ájulj el!


Más: ha tudod, h nem egészséges, miért is egy héttel a határidő előtt találod ki, h fogyni kéne?

2011. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

13 nap alatt 5 kg zsírt(!) nem nagyon lehet leadni. Esetleg nagyon kemény, 4-5 órás edzéssel, és megfelelő étrenddel (nem koplalással) lehetséges.

De az is jó, ha koplalsz és akkor izomból fogsz fogyni. Az se jön vissza a fogyókúra után. (Csak mégkövérebbnek fogsz kinézni, mint azelőtt, de ez nem volt a kérdésben)

2011. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
nem zsírt akar a kérdező, hanem a mérlegelésnél 5 kg-mal könnyebbnek kell lennie...,
2011. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
azért ma találtam ki, mert ma közölte velem az edzőm, hogy esélyem valamire, de csak egy súlycsoporttal lejjebb. egyébként ökölvívásról van szó
2011. márc. 21. 20:01
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

-500 kcal a napi szükségletedből

banán

szójaital

alma

túrórudi

sajt

rengeteg víz és ne egyél és igyál mérlegelés előtt


és a sport kategóriában kérdezősködj inkább

2011. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ja és sovány hús
2011. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
a tojás is jó nem? nem tudom, hogy veletek hogy van, de ha én megeszek max 2t akkor úgy érzem, hogy dugig vagyok. szóval még az is belefér nem? meg egy kis energiát is ad...
2011. márc. 21. 20:10
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mérlegelés előtt nagywc-zzél (akár hashajtó, hashajtó tea, mint pl. szenna, akármi) mert így felesleges víz is megy ki belőled + ugye a végtermék :DD Feltétlen pisilj mérlegelés előtt, és próbálj ne enni/inni.

(persze mérlegelés után rögtön pótold a folyadékmennyiséget!)

2011. márc. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

keress meg egy bírkózót. De ha nem vagy rutinos a fogyasztásban, rá is b@szhatsz, mert ha sz@rul csinálod, elgyengülsz, és lenyomnak, mint egy rajzszöget.


egyébként minden attól függ, hogy mennyi idő van a mérlegelés és az első meccs között.

2011. márc. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!