Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS! Hogy fogyjak le jövőhét...

SOS! Hogy fogyjak le jövőhét péntekre?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 155 cm 51 kg.(most)Midegy hogy de hogy fogyjak le 45-re jövőhét pétekre??Sport miatt kellene.(Van itthn szaunánk is)Segítsetek!!!!Ha nem tudok lefogyni nagy baj lenne.(LÁNY)
2011. febr. 24. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
rövid és tömör válasz: sehogy
2011. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Hasonló vélemény. Ha nem eszel, akkor saját magad készíted ki. Szerintem egy hét alatt max 1-1,5 adhatsz le, de az is csak vizből, vagy izomból.
2011. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
34%

Le lehet ezt adni,sportolj sokat és szaunázz!Próbáld ki ezt: [link]

nekem segített:)

2011. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
sehogy. még ha koplalnál is akkor sem lennél 45 kiló 1 hét alaltt. 6 kilót nem tudsz fogyni ennyi idő alatt. szerintem max 3-4 de az is csak a felső határ és az is csak víz lenne. pont egy másik kérdéshez írtam hogy én tavaly lelki okokból alig ettem 9 napig (és eleve nem voltam túlsúlyos) és 3 kg ment le.. mivel te sem vagy elhízva nálad sem menne le több.
2011. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó te normális vagy!! Ettől az étrendtől csak rosszul lesz.
2011. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Bocsi, utolsó előtti. Ilyen diétákat nem is linkeljé be. Mert 2 dl ásvényviztől és almával nem lakik jól.
2011. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha 1 hétig káposztalevesen meg vízen élsz talán, de agyoncsapod az egészet, mert semmi erőd nem lesz, és talán össze is esel... úgy is max 3 kg talán.
2011. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sport miatt kell, és nem a kinézet miatt, akkor javaslom, hogy vízhajtózz le. Mérlegelés előtt 1 nappal vmi hashajtó is mehet, de mérlegelés után kezdj el inni és zabálni, mert másképpen nem lenne erőd...
2011. febr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!