Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hét pénteken volt pém....

Múlt hét pénteken volt pém. Vagyis jövőhét péntekre nem várom, de ma közepes menszis görcseim voltak. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
26 napos ciklusaimban 12-14. napokon szokott pém lenni, most kitolódott 15. napra.Jól ki is használtuk!:)) Lehet már beágyazódás, vagy hiába egy hete volt pém meg fog jönni? Semmi folyásom nincs.
2009. júl. 16. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak a saját tapasztalatom tudom leírni. Nekem mindig mensi lett amikor középidőtől már éreztem a mensis görcsöket.Amikor terhes voltam, akkor éppen az volt a furcsa, hogy egyáltalán semmit nem éreztem egészen addig, amig észre nem vettem, hogy késik a mensim már 1 hete. De persze lehet ez nálad babát jelez. Tehát ilyen korán sajna senki nem tud sztem neked választ adni, mert ebből még bármi lehet. :(
2009. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva volt. Félidőben éreztem a pé-t, aztán soha semmit csak a menzi előtti nap kezdődtek a görcseim. Abban a hónapban amikor sikerült a pé után kb. egy héttel a tesztelésem napjáig megvoltak szinte minden nap a görcseim. Remélem nálad is így van, drukkolok. Ja folyásom nekem sem volt, csak miután már babás voltam.
2009. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!