Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítenél? Gyors segítségre...

Segítenél? Gyors segítségre lenne szükségem. Windows movie makerrel szeretnék jövőhét péntekre ajándékot készíteni,1 éves szülinapra.

Figyelt kérdés

Azt sem tudom hogy álljak neki, kevés az időm, mivel nekem is van egy babám.

Zene a kicsi szív lenne, fényképeket közösségi oldalról tudok lementeni.

Tud valaki nekem segíteni, akivel kapcsolatban maradnék, és ha kérdésem lenne, válaszol nekem!

Hálás lennék!


2010. júl. 16. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szivesen segitek ha gondolod

2010. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Ari vagy. Du. alszik még egyet a babám, választok képeket, de közben tarthatjuk a kapcsolatot. Nagyon nehéz?

Priviben, vagy msn-en levelezzünk? Vagy itt?

Ha gondolod elkezdheted leírni mik az első lépések.

2010. júl. 16. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Priviben átküldöm az msn cimem mert akkor nem kell mindig várni a másikra mondj egy időt és feljövök akkor netre és segitek msn-en!Amúgy nem olyan nehéz!De ha gondolod ha átküldöd a képeket meg a zenét énis nagyon szivesen megcsinálom!
2010. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Küldd át akkor légyszí az msn címed, amint elaludt megkereslek. Már a kiságyban van, de még beszélget a drága. Egyébként este mennyire érsz rá, mert esetleg ha elaludt, 22.00 körül, akkor tuti ráérek. Persze téged sem akarlak terhelni késő este.

Ari vagy, hogy felajánlod, hogy megcsinálod, de szeretném megtanulni, hogy a lányom szülinapjára is készíthessek egyet, meg a tesómnak is ajándékba, mindketten augusztusi születésűek, a barátnőmé júliusi és 24-én tartjuk a közös bababulit.

2010. júl. 16. 14:30
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Most kereslek msn-en, babó alszik!

2010. júl. 16. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!