Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez sok? Ennyi étel? (Kérdésed...

Ez sok? Ennyi étel? (Kérdésed túl tövid, magyarázatod. )

Figyelt kérdés
1 Activia ivójoghurt, egy kis szelet fehérkenyér megkenve egy medvesajttal, magában egy medvesajt, 1 db koktélparadocsom, egy túróssüti 1 bögre tejjel, 1 kis szelet rántotthús, 1 kifli. és még ma szeretnék enni egy kis sültkrumplit magában, vagy talán egy rántotthússal. 160 cm és 59-62 kg vagyok. 15 éves, lány.
2011. márc. 20. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan sok, de minőségben annál borzalmasabb... (és pont ez lenne a lényeg hogy jó minőségűeket kajálj)

Persze ha hízni akarsz és zsírosodni akkor nem szóltam semmit mert ahhoz tökéletes:D

2011. márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elsőnek tejlesen igaza van! (bár szerintem ez sok is.) de a lényeg, hogy nagyon egészségtelen. ha fogyni akarsz, figyelmedbe ajánlom a mozgást, és az EGÉSZSÉGES táplálkozást :) ezalatt a sok gyümölcsöt, zöldséget, fehérjét értem. ezzel nem azt mondom, hogy CSAK ezt eheted, de a sült krumplit lehetőleg mellőzd :)
2011. márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez most akkor poén volt?
2011. márc. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát figyelj 15 éves vagy, most kéne hogy egészségesebb életmódra térj át

ami ma ettél, ivójoghurt=cukor (váltsd át kefírre v natúr joghurtra (ugyanannyiba kerül) és vágjál bele gyümölcsöt így olyan lesz mintha gyümölcsöset ennél és legalább tényleg azt eszel! fehérkenyér helyett jobb lenne a teljes kiőrlésű, pénzbe majdnem ugyanott vagytok (szeletelve van ilyen volkorn tk kenyér 160 ft 500gramm)

medvesajt rendben van, paradicsom rendben van de ehetnél több zöldséget ami most olcsó az a savanyú káposzta, kígyóuborka, vöröshagyma, hónapos retek, nézegesd mindig az újságokat és próbáld beszerezni így nem lesz több költekezés

túróssüti fölösleges helyette mehet sima túró

tej rendben, a rántotthús helyett lehet sütni vagy párolni is, ugyanannyiba kerül, csak vízet öntesz alá és párolod amíg lefő a víz, sütése simán alufóliába csomagolod és megsütöd, ha szeretnéd kis olajjal megkened vagy vajjal, de tényleg csak kicsivel

1 kifli szerintem már fölösleges ebédehz inkább egyél helyett 1-2 szem főtt krumplit vagy egy csésze rizst és mellé még zöldséget, savanyúságot

sültkrumpli szintén fölösleges tiszta olaj, én a helyedben a rántott húst most sütve, párolva csinálnám meg és ennék hozzá valamilyen savanyúságot vagy ha van még a paradicsomból akkor abból

krumplit is ehetsz de főzve csináld meg és úgy edd meg koplalni nem szabad gondolom éhes vagy ezért ez így jobb lenne mint zsírt zsírral (rántott hús, bő olajban sült krumpli)

az árakat azért írtam oda mert ondolom anyukádék vásolrnak és nincs mindig 500-600 ft egy zacskó salátára de ha ügyesen csináljátok nagyon jól kitudtok jönni és úgy hogy tényleg egészséges ételeket eszel

2011. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!