Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ennyi egészségtelen...

Miért van ennyi egészségtelen étel?

Figyelt kérdés

Próbálok életmódot váltani, de nagyon nehéz..az a baj h ugye szeretem az olyan kajákat, amik nem épp egészségesek, és itt nem a mekis kajákra gondolok, mert olyanokat nem eszem..de pl bemegyek egy boltba és alig találok a zöldség, gyümölcs, hal, csirkén kívül EGÉSZSÉGES kaját, és ha van is őrült drága...próbálok nem fehér kenyeret enni, most vettem abonetett(ami nem ízlik)..

18 éves vagyok, van egy kis zsebpénzem, de elég nehéz így én úgy gondolom:( és a kaján múlik a java a fogyásnak, a mozgás az megvan..sok helyne olvastam azt is h együnk mindenből csak kevesebbet, vhol meg azt h ezt ne csináljuk...így is lehetne?ti mit gondoltok erről?


2011. máj. 11. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha mozogsz eleget nem lehetsz elhízott. én pl szeretek enni, heti 5x aerobikozom és nincs felesleg rajtam. mondjuk általában azért fiygelek hogy mit eszek de ha megkívánok valamit akkor eszek belőle. tegnap este pl ettem egy kis chipset vacsi után
2011. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez előtt nem mozogtam szinte semmit, az utóbbi 1 hétben kezdtem el sétálni, és kicsit futni, tornázni
2011. máj. 11. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
ha most kezdted a diétát és a mozgást akkor persze sokkal jobban kell figyelni az étkezésre is. de szerintem a betartassz néhány alapelvet akkor nem nehéz. napi 5-6 kis adag, vacsorára fehérje,fehér kenyér helyett rozs vagy telj.kiőrlésű és csak reggelire. rengeteg folyadék (víz,cukor nélküli tea) ha húst eszel akkor mellé csak zöldséget-salátát egyél köretnek na és persze rendszeres mozgás. ha éhes vagy egyél, de rendes kaját ne nassolnivalókat és soha ne edd tele magad.
2011. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!