Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körül ennyi étel elég?...

1 év körül ennyi étel elég? Amíg pépeset evett habzsolt. Van amikor ebédre 5 kanálnyit hajlandó enni.

Figyelt kérdés

Amióta azt eszi, ami mi sokkal kevesebbet eszik. Többfélével kínálom, lehetséges, hogy a darabos ételt nehezebben emészti és ezért elég kevesebb mennyiség?

Jó kedélyű, jól alszik.


2011. febr. 19. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a helyzet. 6 foga van, villával töröm össze az ételét, szinte mindig azt kapja amit mi.


Én is úgy látom, sokkal kevesebbet eszik, hamarabb "megunja" talán azért, mert ez 'melósabb' étel, a darabos jobban eltelíti.

Egyébként azonos folyadékfogyasztás mellet a széklete is ritkult (már csak napi 1) és az állaga is sokkal keményebb.

A fiam is 3 órát aludt most délután, így nem aggódom.

2011. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az én babám meg pont azóta eszik rengeteget, amióta a házikosztot kapja.

turmixolva nem elvett, csak 100-150 ml-t. Most meg.... szinte többet megeszik, mint én :)

2011. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!