Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindig is tisztában voltál...

Mindig is tisztában voltál vele, hogy kövéren rosszul nézel ki, vagy volt amikor még nem voltál tisztában a külsőddel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
nem vagyok kövér.
2011. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 kiló plusszal is dagadtnak érzem magam és tisztában vagyok vele.
2011. márc. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy nem lenne jó egy 8-10 kg-tól megszabadulni, de nem érzem azt, hogy rosszul nézek ki, és attól, hogy van feleslegem, kövérnek sem érzem magam.

A túlsúly nem feltétlen egyenesen arányos a rondasággal.:-D

2011. márc. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

engem akkor kezdett zavarni, amikor a barátnőim elkezdtek cukkolni, hogy túlságosan nőies alakom van... sokan sírnának azért, hogy ilyen legyen, de engem nagyon elkezdett zavarni, hogy minden tesi előtti öltözőben eltöltött szünetben az én melleim, derekam, és fenekem volt a téma... xD nem vagyok kövér (elméletileg), de mégis úgy érzem magam, ezért most már ha meghalok a fáradtságtól is sportolok, és bármennyire csábít az édesség, nem, nem hagytam fel vele, de kevesebbet eszem xD

16/l

2011. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!