Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le akarok fogyni. Szép akarok...

Le akarok fogyni. Szép akarok lenni. Csak elhatározás kérdése, nem? (16/L)

Figyelt kérdés
SEMMI önbizalmam, és már néha nagyon elvagyok keseredve. :( Annyira de annyira szeretnék lefogyni! (max 5 kg-ról van szó, nem annyira sok, de nem szép. ) Írjatok kérlek... :) Milyen érzés ha az ember magabiztosan mehet végig az utcán? Ha azon sosem kell keseregni hogy: " jézusom mekkora a seggem! " ... köszi előre is. :)
2011. márc. 9. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nekem amit tökéletes lett az alakom, elkezdtem az arcom meg hajam meg egyéb más miatt parázni :D:D De amikor abszolut jó kedvem volt és a topon éreztem magam akkor nagyon jó érzés volt ;)
2011. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"A nők addig nem lesznek egyenrangúak a férfiakkal, amíg nem tudnak úgy végigmenni az utcán kopaszon és kövéren, hogy közben meggyőződésük: mindenki őket kívánja."


5 kilón ez nem múlhat, ha leadod, ezzel a hozzáállással akkor sem fogsz magabiztosan végigmenni az utcán.

Tudom, közhely, de fogadd el önmagad, és ...j rá, ki mit gondol rólad.

Addig is tegyél úgy, mint aki magabiztos: mosolyogj!

2011. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Bárcsak 5 kg plusz lenne rajtam ...

110 kg vagyok és 16 éves lány.

Na szerinted én mit érzek a nap minden egyes percében???? Több öngyilkossági kísérletem is volt már, annyira elkeserítő a helyzet.. Ráadásul fogyni sem tudok, vagy nagyon lassan (havi 1 kg..)

2011. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Másodiknak nagyon igaza van :)

És nem a kilók számától függ, hogyan érzed magad a bőrödben.

(L)

2011. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

"Milyen érzés ha az ember magabiztosan mehet végig az utcán?"

Fogyj le és megtudod.Én ugyan nem csaj vagyok és nincs is túlsúlyom, de kb ha vért hugyoznék is, de lefogynék.Mondjuk eleve el se jutnék odáig hogy fogynom kellene.

A 110kg-os csaj meg siránkozás és öngyilkossági kisérletek(gyávaság) helyett állíttasson össze magának egy normális étrendet és lehetőségeihez képest mozogjon.Sose értettem az ennyire kövér embereket, ha az nem elég motiváció hogy szép vékony legyen valaki akkor semmi.

2011. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Szerinted nem diétázok, nem mozgok??

Csak reggelire ch, utána szinte csak fehérje, napi 2 óra séta + 1 óra szobabicikli.

5 hónap alatt -9 kg.

Ez kb SEMMI eredmény. Ráadásul romlik a tanulmányi eredményem is, mert nincs időm semmire, barátaimmal sem találkozok már, vasárnap az egyetlen nap, amikor pihenek...

2011. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
utolsó, nem lehet, hogy pajzsmirigy-rendellenességed van?:S
2011. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket. 19:53-as válaszoló: elmesélnéd hogy hogy jutottál idáig? (nem rosszindulatból kérdem, komolyan érdekel. )
2011. márc. 9. 20:08
 9/16 anonim ***** válasza:

"Milyen érzés ha az ember magabiztosan mehet végig az utcán?"


A karcsúság és az előnyös megjelenés nem feltétlenül növeli az önértékelést, csak szólok. A karcsú lányok nem magabiztosabbak és nem feltétlen érzik magukat szebbnek attól, hogy nem kövérek, ahogy egy átlagos küllemű, kissé túlsúlyos ember se magabiztosabb attól, hogy legalább nincsenek mondjuk hatalmas tumorok az arcán.


Vágj bele egy fogyókúrába, sok mozgás, értelmesen összeállított diéta, az alakod mindenképp jobb lesz tőle, de az önbecsülést nem a leadott kilókkal lehet felépíteni.

2011. márc. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én is hasonló szituációban vagyok :S 76 kg voltam, most 58 vagyok. Nekem is már csak olyan 8 kiló hiányzik, ami ahhoz képest, hogy honnan kezdtem szerintem nem sok, de pont elég ahhoz, hogy ne érettem szépnek :( bár az önbizalmam sokkal több mint az elején, de még így is erősen önbizalomhiányos vagyok :S
2011. márc. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!