Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 177cm magassággal 50kg-nak...

177cm magassággal 50kg-nak lenni (egészségesen) lehetséges?

Figyelt kérdés

Párommal vitatkoztunk egy kicsit, szerinte az exe 50kg volt kb. 176-177 cm magasságához képest. Nekem egy kicsit aránytalannak tűnik a dolog, nincs szó anorexiáról, sem egyéb betegségről. Szerintem a párom 60 helyett 50-re emlékszik.

Én 165 vagyok (jóval alacsonyabb) és 49 kg, vékonynak érzem magam, szóval elég nehéz elképzelni, hogy ugyanennyi testtömeggel lennék 12 cm-re magasabb. Reális ez, vagy csak én vagyok "féltékeny"? :)


2011. márc. 4. 18:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. márc. 5. 08:49
 12/12 anonim ***** válasza:

NEM!!!

Kizárt dolog, ne hallgass azokra, akik szerint igen! A te magasságodhoz is túl kevés a súlyod, de az még kb rendben van, mert nem vagy alultáplált. de sztem igazad van, és tuti, hogy60 volt a csaj, csak a pasik az ilyet vagy nem jegyzik meg, vagy a kedves volt barátnő kamuzott iszonyatosat, és úgyse ellenőrizte le egyszer se, nem gondolod???

Én 173 cm vagyok, és amikor modellkedtem, 53 kg voltam, 80-58-90 cm paraméterekkel. gondold végig... Ha meg a pasinak tényleg a kilók a fontosak, akkor nem túl jó választás:((((

2011. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!