Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenhol azt olvasom, hogy...

Mindenhol azt olvasom, hogy nem fogyókúrák kellenek, hanem életmódváltás. Ezt kifejtené valaki bővebben?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy 18L vagyok, a szüleimmel élek, főzni nem tudok, meg nem is adnának arra külön pénzt, hogy én magamnak főzőcskézzek. Ők pedig nem esznek egészséges ételeket. Nem vagyok kövér, 165cm/55kg vagyok,csak szeretnék egészségesebben élni, és jobb alakot.
2011. febr. 10. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A fogyókúra és az életmódváltás közt az a legfontosabb különbség, hogy az elsö egy kúra, azaz rövid ideig tartó akció, a második meg életed végéig tartó dolog.


Ha egészségesebben akarsz étkezni, akkor egyél több zöldséget, gyümölcsöt, és az otthoni ételekböl föként ezeket az alkatrészet edd, atöbbiböl csak kevesebbet. Pár év múlva, ha külön költözöl, akkor már te döntöd el, hogy mit eszel.

2011. febr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elnézést, az még kimaradt, hogy az egészséges életmódhoz a rendszeres mozgás feltétlenül hozzátartozik - és ezt már most is meg tudod csinálni.
2011. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vadmeggy ***** válasza:

Sportolj rendszeresen és sok baj nem lehet :). Szerintem olyan sportot válassz, amit élvezel is, mert akkor örömödet is leled magad benne és fogysz is. A fogyokúrák teljesen hülyeségek, semmi értelmük, mivel ha 90 napig koplalsz és utána megint ugyanúgy zabálsz mint előtte, akkor eléggé logikus, hogy megint dagadt leszel.

Nekem ugyanez a problémám, viszont én nem fogyni, hanem izmosodni szeretnék, amihez ugyanolyan megtervezett táplálkozás kell, mint egy diétánál...

Próbálj sokszor keveset enni és nagy baj nem lehet.

2011. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!