Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha test formálás céljából...

Ha test formálás céljából futok akkor beöltözve eredményesebb a hatása?

Figyelt kérdés
Sok futón láttam, hogy pulcsiban és hosszú gatyában fut, télen- nyáron. Akkor úgy jobban tudom vele formálni az alakomat? (Futópadon futok így nem gáz, hogy tél van így is tudnék egy pólóban és rövid gatyában futni, de ha felöltözve jobban izzadok és úgy jobb eredményt érek le akkor?
2011. febr. 8. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
akkor több vizet izzadsz ki...a futók kint szerintem csak hhidegbe futnak beöltözve,legalábbi saját tapasztalatból mondom hogy én csak akkor szoktam,ha hideg van,hogy ne betegedjek meg.különben nem izzadok többet akkor sem.nyáron meg isten ments a melegítőtől!többiek is topban és sortban futnak...:)
2011. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem számít. Oké, többet izzadsz, de az csak víz, amit utána úgyis pótolsz, mert szomjas vagy.
2011. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!