Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak olyan diétás ételek...

Vannak olyan diétás ételek amikbe nem kell zöldség? Mivel nem szeretem őket,

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor húst hússal.
2009. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan ember szerintem nincs, aki nem szereti a zöldségeket. Egyszerűen csak még nem ettél olyat, ami jól van elkészítve. Vannak rossz vega szakácskönyvek,de pl.a gombát, brokkolit eszméletlenül finoman lehet elkészíteni, a krumpliről, karfiolról nem is beszélve.

Nem élhetsz egészségesen, ha nem eszel zöldséget.

2009. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tudod én sem szerettem a zöldségeket sohasem. Aztán egyszer elhatároztam, hogy egészségesen fogok élni és elkezdtem enni őket naponta többször. Most pedig már élek-halok mindegyikért!!! Komolyan! Főleg, hogy pár hét múlva észreveszed: a sok rost és vitamin miatt, amit ezek tartalmaznak, telis-tele leszel energiával. Korábban én is folyton fáradt voltam, de amióta sok nyers zöldséget és gyümölcsöt eszem, valóságos energia-bomba lettem és folyton kirobbanóan jó kedvem van. :-)
2009. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!