Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Számít-e az hogy a nap melyik...

Számít-e az hogy a nap melyik szakában tornázom?

Figyelt kérdés

Mindennap 1órát tornázok,számít-e az hogy reggel vagy éppen délután tornázom le az 1 órát? ha számít,akkor miért?

köszönöm


2011. febr. 5. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nem számít
2011. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem, ha mozogsz, már az is nagyon jó, nem számít mikor. valamilyen életmódsorozatban láttam anno h délután 4-5 körül vagyunk a legaktívabbak. én akkor szoktam tornázni, amikor időm van, az előtte lévő étkezés kevés szénhidrát, utána pedig sok fehérje
2011. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak az a fontos, hogy mozgás előtt 3 órával ne egyél, mert éhgyomorra jobban ég a zsír. ezért ajánlják hogy reggel fussunk meg ilyenek:D
2011. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Annyi a lényeg, hogy a testmozgás és az alvás között min. 3-4-5 óra különbség legyen.
2011. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy a reggeli torna azért jó, mert ugye akkor a raktárakhoz nyúl a szervezeted nem pedig a napi bevitelhez. De persze ez akkor igaz, ha fogyni akarsz. Ha alakot formálni akkor mindegy mikor.
2011. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!