Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leállt a fogyásom 6 hét után....

Leállt a fogyásom 6 hét után. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
59 kiló vagyok, 6 hete keti 2x aerob, 2x Béres Alexandra tornát végzek 45 percig. Diétázom, kerülöm a szénhidrátot, főleg este salátázom, vagy levest eszek. Mégis leállt a fogyásom, mind kilóban, mind centiméterben. Tény, hogy reggelire két szelet rozs vagy teljes kiörlésű kenyeret eszek sonkával és sajttal, de ez kell, hogy ne ájuljak el, két kicsi gyereket kell ellátnom itthon. Eddig leadtam 2 kilót és a hasamról 1,5 cm-t. De most megállt a folyamat. Valami ötlet?
2011. febr. 4. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen tennivalód, hogy nem adod fel :) Minden diéta megáll valahol, egy ponton, ideiglenesen. Te csak kitartóan folytass mindent ugyanúgy, szigorítanod sem kell, hamarosan ismét beindul!

Kitartást és sok sikert!

25/N

2011. febr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mi ebben a baj? kezdesz izmosodni és formálódni, ennyi
2011. febr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért mentegetőzöl a reggeli miatt.Teljesen jó.Sőt akár 10-20deka sonkát is rápakolhatnál a kenyérre.

Az esti saláta nem jó,fehérje kell estére,sovány túró,tojás,csirkemell,ilyesmi.

Próbálj 3 óránként enni.

Nem írtál a fehérje-ch arányról és az evések idejéről,így nem mondható meg a stagnálás oka,de van egy sejtésem,hogy kevés a fehérje és sok a kajálások között eltelt idő.

Bocs,ha tévedek.

2011. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves Második: Lehet, hogy ugyanolyan ütemben nő az izmom, mint ahogy a zsírom csökken?


Kedves Utolsó! Hűha! Én azt hittem, hogy jó, ha vacsira salátázok!

Egy átlagos napi kaja:

fél 8 reggeli a fentiek alapján, + tejeskávé édesítővel.

Tízóraira 1 cerbona szelet.

Ebéd valamilyen főzelék hússal vagy tojással, esetleg pirított tészta zöldséggel, vagy gulyásleves/raguleves kenyér nélkül.

Uzsonna 1 cerbona.

Vacsi: saláta sajttal/ párolt csirkemellel, vagy leves sok zöldséggel.

Vacsi után: valamilyen gyümi, vagy ha nagyon kicsináltak a gyerekeim idegileg egy marék chips (de tényleg csak egy maréknyi lasssssssan elropogtatva)

Hát ennyi körülbelül!

2011. febr. 4. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!