Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leállt a fogyásom. HOgyan...

Leállt a fogyásom. HOgyan tudnám újra elkezdeni?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt lefogytam 10 kg-t, idén 8/9et. Most 62-63 kg között ingadozok, de nem akar lejjebb menni, pedig csak pár kg hiányzik. Az első 10 kg-t tojásdiétával fogytam le és mozgással (ez könnyen ment) , 8-9-et pedig 800-1200 kcal-os diétával, de nem számoltam bele az italokat ( de igyekeztem minél kevesebb kalóriatartalmút inni). Ahogy lejött a 8-9 kg, elkezdtem már az italt is beleszámolni, gyakorlatilag csak vizet iszom. Tanácsok arra hogy hogyan mehetne le még az az utoilsó 4-5 kg? Előre is köszönöm !
2010. júl. 16. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy stagnál, mert innen már csak felfelé visz majd az út - vagy megbetegszel. 800 kalórián nem lehet élni.
2010. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a 800 az nagyon ritkán van, inkább az 1200 a jellemző.
2010. júl. 16. 12:05
 3/6 anonim válasza:
Torna!!!!!!!!!!!!!!!A szervezeted már nem reagál a diétára.Kezdj el mozogni és szépen visszaépíteni az étrended.Különben csúnya nagy hízás lesz belőle.
2010. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és azon belül mit csináljak és mennyi ideig?
2010. júl. 16. 13:04
 5/6 A kérdező kommentje:
amúgy köszi a válaszod : )
2010. júl. 16. 13:04
 6/6 anonim válasza:
Ajánlom Norbi tornáit.Tudom hogy sokan lenézik, meg kiröhögik, de működik.Jó a Kickbox 1, annál nehezebb és hatékonyabb a Kiképzés.De ha inkább csajosabb mozgásra vágysz,Rubint Réka, bár én még a hangjától is rosszul vagyok.A netről tudsz letölteni.
2010. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!