Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok vacsorára olyan...

Mondanátok vacsorára olyan ételt, amiben sok a fehérje és olcsó?

Figyelt kérdés
Tudom: csirkehús, túró, tojás. ezek viszont aranyárban vannak, így a napi fehérjebevitelem szinte alig haladja meg a 60g-ot :( ha valakinek lenne vmi hasznosítható tippe, azt nagyon megköszönném. egy nap kb. 500 ft-ot tudok költeni a kajámra (heti 4000ből kell bevásárolnom).
2011. jan. 31. 19:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
kefír
2011. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de gondolom minden nap nem ehetem azt magában... ráadásul 100 g csak 3,4g fehérjét tartalmaz, azzal meg megint nem vagyok előrébb :(
2011. jan. 31. 20:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért a tojás nem olyan drága, a túró sem kifejezetten! Akkor miket eszel egész nap?
2011. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem, ha napi 500Ft értékű kaját eszel csak akkor neked nem nagyon kell odafigyelni az alakodra. Jó persze az egészségez étkezés fontos meg minden, de akkor inkább egyél minél többet, mert ez nagyon kevés. Am. az igazi tehéntej a legjobb, bár az se a legolcsóbb.
2011. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

általában reggelire tk kenyér sok felvágottal, tojással zöldséggel, néha zabpehely

10óraira, uzsira gyümölcsöket

ebédre meg vacsira mikor mit: húst pl csak 3naponta tudok enni, akkor is kb 20 dkg-t, egyébként zöldségsalátát, néha 3-4 tojást, van, amikor túrót.

egy hétre 50-60dkg csirkemellet, 10db tojást és fél kiló túrót, fél kg zabpelyhet tudok venni, ebben kb. összesen 300g fehérje van, ennyire futja. valakinek ez 2 napi adagja :(

2011. febr. 2. 12:53
 6/13 A kérdező kommentje:

12.50: 174/70 vagyok, szóval nem kövér, de azért még 5kg-t szeretnék leadni, hogy magabiztosabban mehessek majd a strandra :)

és nem annyit igénylek, hanem annyi JUT. és igen, néha éhes is vagyok, de akkor is úgy vagyok vele, hogy 500 ft= 1kg fehérkenyér + 15dkg párizsi + 250 dkg háztartási keksz + 2-3 cukros joghurt... (eddig ilyesmiket ettem), na akkor inkább már legyek éhes egy kicsit, minthogy ezt tömjem magamba...

2011. febr. 2. 12:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Próbálj meg még egy kiló halat belepaszírozni a listába. Akciósan Tescóban, vagy Aldiban. Lidlben lehet kapni 1 kg-t 900-1000 Ft-ért. Ha 2 hetenként tudsz venni, már az is jobb. A 4000 Ft tényleg nagyon kevés.
2011. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
tudom h kevés, de havi 4 bevásárlás + bkv bérlet + egyszeri hazamenés + fénymásolások, jegyzetek, stb = szoctám + ösztöndíj :(
2011. febr. 2. 16:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Tanuló vagy? Am. próbáld meg jól beosztani és az akciós termékeket keresni. Vagy a bkv bérletet hanyagolni:P
2011. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
próbálj meg szerezni olyan bérletet, ami az egészségkárosultaknak van. Ha jófej az orvos ad rá igazolást, egyik haverom is ezt csinálja ;)
2011. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!