Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnék venni Olcsó tejsavú...

Balazs00xx kérdése:

Hol tudnék venni Olcsó tejsavúFehérjét venni? Az az olcsó fehérje készítményt?

Figyelt kérdés

olyan érdekel ami sima zacsis és csak úgy árulják mint tejsavúfehérje , ez is jó fehérje? vagy van valami gáz tőle, vagy vele?

nem hízlal? ilyet még soha nem ettem , csak Olcsó kéne!


2010. jún. 3. 10:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam tejsavóFehérje
2010. jún. 3. 10:44
 2/15 clint ***** válasza:
Igen van gáz vele... Ha nincs márka rajta, akármit rakhatnak bele, pl tejport... Sőt, van hogy rendes márkával rendelkező tejsavót ami elvileg 80%-os bevizsgáltatva kiderült hogy alig 20% volt benne, sajna ma már ez előfordul.
2010. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Gyakor ***** válasza:

Esetleg WPC80-at tudom ajánlani. 25e Ft körül van a 10kg-os zsák: www.tejpor.hu/wpc80

A nem hízlal-e kérdésednek sok értelme pedig nincsen.

2010. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 clint ***** válasza:

én a wpc80-rol beszélek amugy:D:D:D

bevizsgáltatták... nem igazán ajánlom, mert átverés.

2010. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Gyakor ***** válasza:
Erről bővebb infót tudsz mondani? Esetleg linkelni valamit utolsó? Érdekelne a dolog
2010. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 clint ***** válasza:

neten nem tudok belinkelni, nem olvastam, hanem sokan mondják, és amugy egyértelmű is.... Vajon miért nincs nagyobb hírverése, ha 80%os fehérje????

De nemegy már befutott márka is megbukott, pl a muscle bear.

Magyar márka, nagyban reklámozzák magukat hogy milyen minőségi a termékük, aztán feltünik, hogy a kreatin amit rendeltem közel sem olyan amilyennek lennie kéne(kristályos, nagy molekulás), inkább lisztes volt...

Irtam is nekik, hogy miért van ez, és majd leharapták a fejem, hogy amiket eddig használtam az nem 100%-os kreatin volt, az övék az és a legtisztább ezért néz igy ki...

Szóval 10 év edzés után mindig fos kreatint használtam, legyen az universal, Weider, scitec, biotech bármilyen nagyobb márka, fost gyártanak a magyar muscle bear meg a legjobbat... később a teremben sokan mondták hogy ennek a fehérjéje is 80%-os elvileg és bevizsgáltatva 25-30 % fehérje volt a porban.... A helyzet az, hogy nem szabad olyan fehérjét használni amin nincs aminosavprofil, mert semmi biztositék nincs benne, hogy azt kapod amit akarsz...

2010. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 clint ***** válasza:

Jaa és hozzáfűzöm még, a Muscle Bear átverésre lehet többen is rájöttek, mert hirtelen nevet váltott és csomagolást....:D

A WPC-t pedig csak akkor vedd ha tényleg mindegy mit eszel.

Szerinted ki vizsgálja be ezeket a termékeket, hogy mennyi fehérje van benne? A tejsavót a nagyobb márkáju táplákkiegészítő cégek mindig felvásárolják jó pénzért,

nem fogják a sajtgyártók porlasztani és eladni ilyen olcsón.... max valmi nagyon mocskos felhasználhatatlan formában....

2010. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
thx
2010. jún. 6. 12:37
 9/15 anonim ***** válasza:

Jaa és hozzáfűzöm még, a Muscle Bear átverésre lehet többen is rájöttek, mert hirtelen nevet váltott és csomagolást....:


Ne még ekkora hülyeséget sem olvastam. A MuscleBear igen nevet váltott, és csomagolást is. Korszerűbb, szebb lett. A benne lévő tartalom pedig vetekszik akár egy scitec, biotech vagy más magyar termékkel. Persze a koncentrátumokat lehet kilónként 5-7000Ft-ért is adni, és lehet 3.000Ft körüli áron. Semmi baj nincs az MHN proteinekkel. Sőt...

2010. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 clint ***** válasza:

akkor jó étvágyat hozzá:D

A kreatinja még mindig a legtisztább a világon, Sőt ilyen tiszta nincs egy sem:D:D

Az izéből szűrted le hogy olyan jó????

2010. jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!