Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnék venni Olcsó tejsavú...

Balazs00xx kérdése:

Hol tudnék venni Olcsó tejsavúFehérjét venni? Az az olcsó fehérje készítményt?

Figyelt kérdés

olyan érdekel ami sima zacsis és csak úgy árulják mint tejsavúfehérje , ez is jó fehérje? vagy van valami gáz tőle, vagy vele?

nem hízlal? ilyet még soha nem ettem , csak Olcsó kéne!


2010. jún. 3. 10:28
1 2
 11/15 clint ***** válasza:
A scitec és biotech nem magyar termék barátom. Én biotechet vásároltam már amerikában is. És igenis pocsék minőség, a muscle bear, attól hogy te azt használod hajrá, de nem fog jó minőségüvé válni csak mert azt mondod.... A pro nutrition is magyar termék és ezerszer megbízhatóbb inkább azt javaslom. Hidd el hamarosan ismét nevet váltanak a sorozatos, átverések miatt.
2010. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Gyakor ***** válasza:
Akkor lehet, hogy a következő fehérje-rendelésem nem a WPC80-at célozza majd :)
2010. jún. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A pro nutrition is magyar termék és ezerszer megbízhatóbb inkább azt javaslom. Hidd el hamarosan ismét nevet váltanak a sorozatos, átverések miatt.


Ha legalább akkor írnál valamit, ha biztos vagy azzal amit leírsz!! A Pro Nutrition román termék, és ott is gyártják.


A WPC80 egy alapanyag, amiben sem szinezék sem íz, sem könnyebb oldhatóságot elősegítő nincs!!! Emésztőenzim sincs benne!! A fehérjék emésztésében az enzim nagyon fontos szerepet játszik. Például meggátolja, hogy toxikus anyagok keletkezzenek. Úgy hogy hajrá!! Meg kell venni az alapanyagot, meg az amerikainak mondott biotechet. Még valami agyatlanságot írjál már?

2010. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 clint ***** válasza:

Most ez nekem szól???

Mert nem igazán értem, mit akarsz...

Mivel a pro nutritiont, ha román ha magyar lehet boltban kapni, ezért elképzelhető, hogy jobban be van vizsgálva, mint pl a muscle bear...Elvégre egy boltba könyebben beeshet egy minőségellenőr, vagy bevizsgálás után tudsz menni hova reklamálni...

Milyen hülyeséget irtam???? A biotech USA termékeit amerikában is forgalmazzák és németben is. Tőlem mondhatsz akármit, talán voltál kinn és leellenőrizted???

A WPC80-at meg csak egy idióta képes enni, nem tudom miből szűrted azt le, hogy én ezt javaslom????

2010. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mivel a pro nutritiont, ha román ha magyar lehet boltban kapni, ezért elképzelhető, hogy jobban be van vizsgálva, mint pl a muscle bear...Elvégre egy boltba könyebben beeshet egy minőségellenőr, vagy bevizsgálás után tudsz menni hova reklamálni...

Milyen hülyeséget irtam???? A biotech USA termékeit amerikában is forgalmazzák és németben is. Tőlem mondhatsz akármit, talán voltál kinn és leellenőrizted???

A WPC80-at meg csak egy idióta képes enni, nem tudom miből szűrted azt le, hogy én ezt javaslom????



Az, hogy valamelyik terméket Afganisztánban, vagy a németeknél forgalmazzák attól az a termék sajnos románoknál (pl. Pro Nutrition) készítik. Meglepődnél, ha lenne kb.5.000Ft-od és egy-két márkát bevinnél bevizsgálásra, hogy miből mennyi is van benne, úgy hiszem beájulnál.


Elég sok idióta létezik akkor, mert elég sokan eszik a WPC80-at.

2010. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!