Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hete stagnálok, szomorú...

3 hete stagnálok, szomorú vagyok, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

1200 és 1500 kcal között jön ki egy napom. igyekszem a fehérjéket előnyben részesíteni. eszem sok túrót, tonhalat, csirkét, néha tarját, cukormentes joghurtot, kefírt. aztán fejes salátát, paradicsomot, uborkát, hagymát, gombát.


kenyeret, zsemlét, kiflit, tésztát, rizst egyáltalán nem eszem már 2 hónapja. esetleg néha abonettet, meg kicsi krumplit. húslevest is szoktam enni, tökfőzeléket, spenótot, sóskát, paradicsomlevest. norbiduci tréningezem (tudom, nem egy nagy dolog), de úgy gondolom, hogy amíg megizzaszt, addig jó (hetente min. 3x) + fizikai munkát végzek, és gyalog járok a munkahelyemre. már lement 10 kiló, de most megállt az élet.


úgy szokott kinézni, a napom kb, hogy reggel tojás sonkán pici vajon, 10órai 2-3 szelet abonett vaj nélkül felvágottal paradicsommal, esetleg narancs, ebéd valami husi zöldséggel (van amikor főzelék, de van amikor nyersen). uzsonna gyümülcs, vacsi hús vagy túró magában.


minden nap bekapok 2 db halolaj kapszulát is, és reggelente iszom egy kávét. mi lehet az oka annak, hogy 3 hete stagnálok ? van valami tipp, ötlet? egyetlen kivetnivaló, hogy nem minden nap van meg a 3 liter folyadék, inkább csak 1,5. ez lehet az oka?


ja igen, és 20/L, 165 cm


2011. jan. 11. 20:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én csak egyet nem értek azt írod fizikai munkát végzel én mikor hasonló munkakört végeztem akármit ettem nem híztam hanem fogytam pedig én hízékony típus vagyok!
2011. jan. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
jó, nem betontömböt emelgetek, hanem fodrász vagyok, egész nap állok, jár a karom. na, ma meg megjött, úgyhogy szerintem ez is közrejátszott. lehet fogytam, csak visszatartottam a sok vizet. köszi utolsó előtti!
2011. jan. 12. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!