Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik fogyókúra típust...

Melyik fogyókúra típust ajánlotok a legjobban?

Figyelt kérdés
Kb 8 kilót szeretnék leadni. Ma vettem egy ellipszis trénert minden nap 1 órát gondoltam, hogy tekeret rajta. Plusz néha csinálok fenék-has erősítő gyakorlatokat Rubint Réka dvd-re. Milyen fogyókúrát, étkezést ajánlotok hozzá?
2011. jan. 11. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobban a baromisokmozgás-kicsitkevesebbevés kombó jött be. Ugyanúgy ettem mindent, csokit, stb. is, csak kb 20-25%.kal kevesebbet. És sokat mozogtam.

Kellene még eljárnod futni, úszni vagy biciklizni, táncolni, akármit napi 1-2 órában, ami kalóriát éget elsősorban.

2011. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*(még) ... akármit napi 1-2 órában


Tudod, vannak emberek, akik dolgoznak, hogy pénzt keressenek.

Nem hiszem, hogy sokkal több elvárható tőlük, mint amennyit a kérdező írt.


Kérdező, próbáld csökkenteni a szénhidrátbevitelt.

1. hagyd el a nasikat és üdítőket, valamint a cukros-édes dolgokat

2. a fehér lisztet/kenyeret cseréld teljes kiörlésűre

3. vacsorára már csak zöldséget és húst egyél

Nagyvonalakban ennyi.

2011. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Tudod, vannak emberek, akik dolgoznak, hogy pénzt keressenek."

Tudom, én is ilyen vagyok. De a legtöbb ember napi 8 órában dolgozik. Nem írtam ugyan, de például a séta is tök jó mozgás. Én bő 6 km-re lakom a munkahelyemtől és reggel egy másfél óra alatt besétálok. Ennyi. Munka után bkv haza, aztán mehetnek az edzések. Aki akarja, meg tudja csinálni.

2011. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én is gyalog járok dolgozni, kb 4 km-rre lehet a munkahelyem, másfél évig minden nap gyalog jártem, de sajnos egy kilót sem fogytam, sőt még volt olyan amikor híztam is. De ha mondjuk utaznom kellene a munkahelyre, akár csak 20km-re is tömegközlekedésen, az még kb. 3 órát elvesz az életemből a 8 órán felül:S Na de tényleg köszi a válaszokat, próbálom kombinálni a tanácsokat!
2011. jan. 11. 15:17
 5/5 A kérdező kommentje:
A kérdést szépen elírtam, most vettem észre:) Melyi=Milyen
2011. jan. 11. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!