Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez soknak számít egy napra? Lent

Ez soknak számít egy napra? Lent

Figyelt kérdés
reggelire ettem egy teljes kiörlésű barna kenyérből készített szendvicset. volt benne retek,sonka füstölt sajt hozzá paradicsom. délelőtt 3 mandarint. és most ettem 3 kis szeletet a hústortából hozzá krumplipüré(pici) és zöld köret. a húst ne úgy képzeld el hogy torta hanem pulykamell benne sajt sonka. és estére egy pohár tej.
2011. jan. 3. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A sonkat nyugodtan kihagyhatod, ures kaloriak.
2011. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Az ebéd sok volt, a krumplipürét kihagyhattad volna. (Sokkal inkább, mint a sonkát).

A vacsora kevés, 1 pohár tej mellett ma déltől holnap reggelig éhezel. Egyél egy szeletet a húsból (ha maradt) és zöldköretet vagy nyers zöldséget hozzá.

2011. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kisnita ***** válasza:
51%
A vacsora kevés volt szerintem is. A krumpli még belefér ebédre néha-néha de csak ha tényleg kevés. Amúgy tényleg jó az étrend. Vacsorára mindig fehérjét kell enni, ezt ne feledd!
2011. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
dehogy sok,nehogy mar egy kis krumplipure ne ferjen bele!miert kellene a lo tulso oldalara esni?!a zold koret remek,sot ha lehet egyel meg tobb zoldseget.estere a tej melle egyel 2 szelet puffasztott buzaszeletet es egy kis korozottet is,uborkaval.
2011. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok, sőt még lehet hogy kevés is.
2011. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!