Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki fogyózna velem? (rövidrövid)

Ki fogyózna velem? (rövidrövid)

Figyelt kérdés

Én VÉKONY akarok lenni! Most se vagyok kövér 165/55 vagyok, és viszonylag izmos is, mert régen sokat sportoltam. De most elegem van, nem akarok "husi" lenni, hanem vééékony, min. egy 5 kilót ledobnék.

Ehhez keresek fogyi-társakat, olyanokat akik hasonlóan, csak 3-4-5 kilótól akarnak megszabadulni.


A bunkó válaszolók meg hagyjanak..-.- TUDOM mit csinálok.


2010. dec. 29. 23:02
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
14
2010. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

rám is számíthattok! :)

175/65 :S

sok sikert! :):)én tornázásként felüléseket szoktam, 80at, meg feneket izmosítani...meg elég sokat is sétálok:)

reggelire általában kenyeret, tízórait meg ebédet, vacsira keveset...

2010. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

nekem sincs lehetőségem, sajnos még a közelben se nagyon:(

a tánc nekem hatásos pár jó szám és kész is:)am 14/L

2010. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

16

(fáj a térdem, bár azért próbálok majd futni:)régen futottam rendszeresen, hosszú távon )

2010. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

És eddig mennyit fogytatok?

Amúgy a tánc jó ötlet, de nekem mindig otthon vannak anyuék, és előttük azért gáz lenne, és ráadásául a szobámba is belátni, mert üveges az ajtóm:S

2010. dec. 29. 23:52
 16/21 anonim válasza:

nálam is mindig itthon vannak de engem nem nyagyon zavar. jaj az én ajtóm már csak alul üveges a tetejét kitörtem:P:)

igazából én menék futni is de nekem nem nagyon akaródzik a futás három nap után már nics lelkierőm futni sajnos, pedig az lenne talán a legjobb.:)

2010. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Igen, az lehet, hogy lefogytál sport nélkül pár kilót, de elég löttyedt lesz a bőröd, azt nehezebb szebbé "varázsolni", mint ha pl valaki 10 kilót le szeretne adni.. < a 10 kiló leadása könnyebb, sport nélkül. De utánna nem győzi feszesebbé tenni a bőrét!

Személyi edző. 31/N

2010. dec. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

:) tizenevesen meg konnyu egy kis koplalassal lefogyni, en is mindig csontvaz voltam stresszesebb idoszakokban, de a kor elorehaladtaval a rancokkal egyutt a zsir is rankragad. Jan. 10-tol en is "fogyozok", terhesset -3 kiloval zartam, de szopi alatt feljott 20 kilo (4 honap alatt). Ettol fogok megszabadulni, es mivel a tejcsi miatt nem koplalhatok ezert rendszeresitett etrend es Reka fog segiteni napi 2x20 percben.

25N

2010. dec. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Megírtam, hogy nem koplalással fogytam le! És 3 kilótól nem leszek löttyedt, már csak azért sem, mert egész életemben sportoltam, és meg van hozzá az "alapom".

Azzal meg ne példálózz, hogy "de hát ha lefogysz 10 kilót nem tudod vissza csinálni a löttyedséget.." mert direkt írtam, hogy azok írjanak akik szintén max. 4-5 kilótól akarnak megszabadulni, és azt teljesen más kategória.

Én nem a sport ellen vagyok, sportolnék, é ha lenne rá lehetőségem, de ha sport nélkül csinálom végig, attól még nem omlik össze a világ.

Amúgy pont Rubint Réka mondta, hogy a fogyás 80%-a az étkezésen múlik.

2010. dec. 30. 12:41
 20/21 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó:

Ezt nem feltétlen Rád értettem. Nem csak Te vagy itt, aki fogyózik:)

Igaz, minusz 3 kilótól még nem. De ebböl nem marad minusz 3:) utánna nézd meg magad!:)

na pás.

2010. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!