Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki fogyózna velem? (rövidrövid)

Ki fogyózna velem? (rövidrövid)

Figyelt kérdés

Én VÉKONY akarok lenni! Most se vagyok kövér 165/55 vagyok, és viszonylag izmos is, mert régen sokat sportoltam. De most elegem van, nem akarok "husi" lenni, hanem vééékony, min. egy 5 kilót ledobnék.

Ehhez keresek fogyi-társakat, olyanokat akik hasonlóan, csak 3-4-5 kilótól akarnak megszabadulni.


A bunkó válaszolók meg hagyjanak..-.- TUDOM mit csinálok.


2010. dec. 29. 23:02
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Szia!

Én a januárt tűztem ki erre a célra, én 164/54 vagyok nem rossz arány ugyan de van rajtam. De én is csak 4-5 kilót dobnék le.:)

2010. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
ÉÉÉn szívesen fogyózom veled:) 158/53
2010. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
akkor ti örüljetek, mert én 160/65 vagyok.. és én is le akarok fogyni. milyen fogyorkurával gondoltad?
2010. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Én csak egy kis egyszerűre:) olyasmi hogy nem eszek sokat kerülöm az édességet, 5óra után már nem eszek csak gyümölcsöt és nagyon sokat iszok(tiszta csap víz). Amikor tehetem sétálok és, hát a kellemetlenebb része a napi 50-100felülés de hatásos modszer:)
2010. dec. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Naa örülök, hogy nem csak én vagyok:)

A karácsonyi zabákat hogy bírtátok?:D

2010. dec. 29. 23:31
 6/21 anonim válasza:
Hát úgy hogy csak januártól kezdem, mert amúgy nem lenne sok értelme, mert hát úgyis nekifognék enni. A sok csoki meg minden...
2010. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Én erre megoldás ként azt csináltam, hogy odaadtam anyának az összes csokit, ő el is vitte magához, azóta nem is láttam őket:D

1-2 süti meg csak belefér

2010. dec. 29. 23:35
 8/21 anonim ***** válasza:

Ha csak az ételen változtattok, akkor nem sok eredménye lesz. Min. heti 5x sportoljatok.. Kocogás, Bicikli, Úszás, Torna (Rubint Réka, Béres Alexandra nagyon jó)

Nem 10-20 perceket kell sportolni, hanem legalább 1 órát.

Ha valaki 5-6után nem eszik, attól nem fog fogyni, lehet enni este 9kor is.. Amúgy egy nap egyetek 3-4x

Reggeli: Rostos Kenyér, szalámival, alma.

Ebéd: Valamilyen leves(bármi), és második (rizs, hús, káposzta, Főzelék)

A tésztát inkább hanyagoljátok, sok a szénhidrát benne.

És a cukros ételeket is mellőzzétek. Persze néha-néha belefér egy-egy csokoládé.. De nem kell túlzásba vinni (havi 1x-2x bele fér)

Sok víz.

2010. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
én speciel nem szeretem a kötött diétát nekem nagyon jól bevált az amit az előbb írtam + még az hogy hetente többször 1-2 órát táncolok az is sokat számit, és még jó szórakozás is:):D
2010. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Én 3 kilót lefogytam már úgy, hogy közben nem sportoltam, szóval azért az nem igaz, hogy lehetetlen. És nem arról van szó, hogy koplaltam volna vagy ilyesmi, egy nap többször ettem kevesebbet. Csak ma egész nap többet ettem, és kicsi emiatt visszaugrott az önbizalmam, de kitartó vagyok.

Amúgy sportolnék én, csak nálunk nincs lehetőség, ilyen hidegben nem járok le futni, mert már megjártam vele, pénzem pedig nincs kondibérletre.


Amúgy hány évesek vagytok?

2010. dec. 29. 23:44
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!