Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » HELP ME! Hogyan fogyhatnék le...

HELP ME! Hogyan fogyhatnék le áprilisig vagy akár. Pár hét alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15/L vagyok 163 cm magas

-63 kg

-vastag a combom(utálom)

-nem feszes és lapos a hasam (amit nagyon utálok)

-eszek rendesen és igen nassolni is szoktam..

amiről próbáltam leszokni, de nem birok..nem megy.

nem eszek egészségesen, mert valahogy nem sikerül.

Mindig elhatározom, hogy neki állok tornázni, de nem sikerül megvalósítanom.

Segítsetek légyszi!


2010. dec. 16. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Vagy összeszeded magad és a nyavajgáson kívül teszel is magadért valamit, vagy pedig elfogadod, hogy 63 kiló vagy, aztán 73, aztán 83, 93, stb. Ahogy idősödsz, ez csak rosszabb lesz, ha nem teszel semmit.
2010. dec. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Benga ***** válasza:

elsőnek igaza van, ezért neked kell tenned valamit, ha te nem teszel érte akkor ki fog?

Felsoroltál itt mindent amit nem tudtál betartani, ideje lenne az egyiket végigcsinálni.

2010. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, tudom.

De mondjuk az előbb is gondoltam rá hogy tornázok, de semmi kedvem pedig akarom!!!!

2010. dec. 16. 11:27
 4/13 anonim ***** válasza:
Az embernek sokmindenhez nincs kedve, amit mégis muszáj megtennie. Üdv a való világban. :)
2010. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:S :S :S Ahjjj...:(
2010. dec. 16. 11:49
 6/13 Antóniaa ***** válasza:
Csak elkezdeni nehéz... ha ráállsz, egy idő után már hiányozni fog ha nem mozodsz... Nem várhatsz csodáka, ha nem teszel érte...
2010. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

amugy mindenki azt mondja hova fogynék igy vagyok jó, de nem jó..csomó felesleg. :/ nem szép.

Szeretnék csinos lenni!Nagyon!!!

Irnátok egykis edzés tervet, vagy valamit ami segítene??!

2010. dec. 16. 11:52
 8/13 anonim ***** válasza:
ameddig igazából nem akarod addig nem is fog menni. sajnos tenni kell érte, nem elég csak álmodozni hogy bárcsak sovány lennék. és nem kell nagy edzésterv meg ilyesmi. egyszerűen azokat a dolgokat kell betartani amit írtál hogy nem tudsz. azaz ne nassolj, egyél egészséges ételeket sok zöldség gyümölcs, fehér hús, kevesebb zsíros kaja. vacsorára valami könnyű étel. emelett napi 40-60 perc torna. kb ennyi és lefogysz.
2010. dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszíííí:)
2010. dec. 16. 12:16
 10/13 anonim ***** válasza:

ma 10:54-nek írom érdekesség képpen:

Túlsúlyos vagyok (27-es BMI ami nem kevés, tudom). De:

9 éve változatlan a súlyom (voltak ingadozások, de u.annyi vagyok).

Nem biztos, hogy azért mert valakin tizenévesen van 5 kg felesleg, azon tíz év múlva 20 kg lesz...

2010. dec. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!