Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étkezik valaki közületek,...

Étkezik valaki közületek, Norbi kódos táblázata szerint? Mennyire jó módszer ez a fogyni vágyóknak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 08:46
 1/10 anonim válasza:
82%
Ugyanmár egyszerűen egyél kevesebbet,és napi ötször,de közbe semmit nem ehetsz.Ha már megbírod állni,hogy csak ötször eszel akkor kel csökkenteni az adagokat.És csak lassan fogsz fogyni.
2010. dec. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyél kevesebbet sok embernél nem működik, pl. nálam sem, mert nem azért eszem bizonyos adagot, hogy zabáljak, hanem mert annyival lakom jól. Ha lefelezem, éhes vagyok, csak a kaján jár az eszem, majd türelmetlen leszek, elkezd fájni a fejem, kapkodom be a gyógyszert, de nem múlik el. Aztán tényleg bezabálok.


Norbi működik, én csináltam, le is fogytam vele, pedig csaltam: nem használtam édesítőt, helyette kevés (tényleg kevés) gyüm.cukrot, ezt is csak pl. teába, az édeset kerültem.

Ha le akarsz fogyni, akkor 3-as dolgokat ne egyél, vagy csak nagyon ritkán. Súlytartáshoz már lehet.


Ja, és felesleges megvenni a drága norbis dolgokat, a hagyományos élelmiszer ugyanúgy megteszi. Ezt ő maga is leírja a Titok-ban, csak gondolom, közben rájött, mekkora biznisz...

2010. dec. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Antóniaa ***** válasza:
100%
A barátnőm aszerit eszik, és tartja a súlyát. Bár én soknak tarom, hogy csak az Ő ebédje kerül 1000 ft-ba.. Én ezt nem engedem meg magamnak, mert még ott a család is + a többi étkezés :) Egyébként szerintem működhet, de én úgy gondolom, hogy odafigyeléssel és mozgással is lehet eredményt elérni...
2010. dec. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Eszem ágában sincs megvenni a Norbi-féle méregdrága liszteket, cukrokat, és egyéb ételeket. Én is úgy vagyok vele, hogy a hagyományos liszt ugyanúgy megteszi mint az update!:)

Csak a kódok szerint szeretnék étkezni!:)

2010. dec. 14. 09:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csináltam és 5-6 hónap alatt 20 kiló ment le rólam. Semmit nem vettem meg, egy túrórudit sem, ami Norbi Update márkájú. Ez az étrend nem arra épül, hanem az ételek kategóriákba sorolására. Nagyon működik, ráadásul hosszú távon is tartható, mert nem éheztet. Nem kell kevesebbet enni, az hülyeség, mert akkor éhes leszel. A kódos módszerrel nem kell éhesnek lenni egyszer sem, mégis fogyhatsz. Én tudom ajánlani.
2010. dec. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én kb. 3 hét alatt 8 kg-ot fogytam Norbi táblázatával. Úgyhogy szerintem működik. Csak utána ahogy abbahagytam szépen visszajöttek a kilók, duplán.
2010. dec. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ÉN nagyjából úgy ettem, ahogy az az ő táblázatának megfelel, így fogytam 35 kg-t fél év alatt, most 54 vagyok tartom is. Viszont az, hogy este ne egyél kenyeret mert elhízol, meg ne zabálj édességet, nem Norbi találmánya, nagyon nagyon sok évvel ezelőtt kitalálták már, és az a legundorítóbb, hogy ez a kis nyikhaj eladja sajátjaként, csak mert bekódolta. Szóval ez már sok sok éves bölcsesség h a szénhidráttól hízunk, nem Norbi érdeme.
2010. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi az a Norbi kódos táblázat?
2010. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van magyarorszagon Weightwatchers? 22 ppontot ehetsz minden nap, hogy fogyjal. Biztos olcsobb mint ez a felfujt Norbi-valami.

Egy heten egyszer van gyules, meretkezes, tanacsadas, stb. Kajajukat nem kell megvenned, dietajuk pont szerint van, elore ki van szamolva, Te fozod, amit akarsz, csak ne legyenek a pontok tobbek.

2010. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem lehet megérteni, hogy a norbi módszer NEM feltétlen = a norbi kódokkal. Ezek a termékek kb. 2-3 éve jelentek meg. Norbi kódos módszere kb. 10 éves.


Az eredeti módszer (ami szintén működik) egyszerűen besorolja az alapvető élelmiszereket kódokba. Gyümölcsöket, húsokat, zöldségeket, süteményeket, tejtermékeket stb.

2010. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!