Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 5-10 kilót...

Hogyan tudnék 5-10 kilót lefogyni párhét alatt kevés mozgás mellett?

Figyelt kérdés
3hete 6után nemeszek semmit. másnak ez a módszer nagyon bevállt de nálam féldeka sem ment le:S főleg a hasam és a csípőm zavar:/ mozogni nincs túl sok időm/lehetőségem max csak a szobámba egy tis torna de az sem hat. reggelire 1szelet kenyeret szoktam enni.ebédemet se tudom befolyásolni mert iskolában étkezem. ennyit eszek egész nap szinte.:S(164cm,66kg,17L)
2010. dec. 6. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

kenyeret tésztát és a cukort TELJESEN KIVNNI AZ ÉTRENDBŐL nem egy szelet hanem 0!!!!!

tojás főtt formában, friss zöldség, tejtermékek de nem sajt.

én napi 1 evéssel (amikor jollaktam) többi nassi reggali és vacsi (itt pl zöldség ezeszigetöntettel) nagyon könnyen elfogytem 5 kilót. 3. héten indul be a sulycsökkenés első 2 hétben még lehet h + is fogsz tapasztalni mert a szervezeted megilyes h mivan és raktároz de aztán rájön h te ezen nem fogsz változtatni igy felhazsnálja a zsirokat.

aki akar hurrogjon le nekem bevált, nem lóg a böröm eltünt a narancsböröm és szuper formában vok és maradhattam lusta dög.

2010. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6 után hacsak nem 8 kor fekszel le kell enni mert leáll az anyagcsere és hízol.Egyébként napi 20 perc tornával is simán fogyhatsz megfelelő táplálkozás mellett
2010. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első vok 2 fontos dogot kihagytam.

1) igyál rengeteg vizet napi minimum 2.5 litert. ha több lecsuszik mégjobb. lehetöleg szénsavmentest mert a szénsav felfujja a gyomrod csak böfögsz és nem enged annyit inni amennyit megtdnál. másrészröl ez segit a zsirok elszállítódásában és a narancsbőr lebomlásában.

Narancsbörre ha van olyanod a teszkó gazdaságos 800 ft-s krém tökéletes. hihetelen jó.

2) a séta is mozgás ha néha kicsit gyorsabbra veszed a tempót.

3)forró extraforró ülőfürdő. addig ülj benne és merülj el mig sa szived elég hevesen kezd dobogni aztán lassul és elkezdesz izzadni. azaz a szervezeted kidobja a méreganyagokat.

én személy szt elöszüör nehezen bizram elöször 3 percig ma már 15-20 perc után leszek rosszul.. és akkor szállok ki.

ne tusolj le utána hideg vizzel.

a combod a teszkós krémmel masszírozd.., ne jólesően hanem ugy mint aki össze akarja törni a zsirsejteket. jo persze ne legyen véraláfutásos a combod de eröteljesen csináld.

most igy hirtelen ennyi ha eszembe jut még vmi irok.

privibe egy idő után ha megirod h neked bevált e akkk megköszönném. mert nekem ezt hosszu időbe telt kitapasztalni. nagy kincs nekem :)

2010. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jolvan köszönöm(: a narancsbőrrel nincs gondom csak(főleg) a hasomon lévő zsírral. régebben elég sokat lefogytam úgy hogy csak akkor ettem ha már tényleg nagyooon éhes voltam. de az nyár után kicsiwel vissza is jött mikor elkezdtem csokit zabálni.:S sajnos én unalmamban eszek lefoglalni igazából csak a barátom tudna(de már jó rég nincs). napi 30-60 felülést is csinálok de (amit már máshol is olvastam) az csak a zsír alatt izmosodik és mégjobban kitolja a zsírt,még nagyobbnak fog tűnni a hasam.:Sés tényleg van benne valami.:/

most sztem átállok a buláta evészetre de sztem azzal elég sok idő lesz még lemegy párkiló.:/

2010. dec. 6. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne felülést csinálj hanem hasprést.
2010. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!