Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hizzak egy kicsit? Már...

Hogyan hizzak egy kicsit? Már olyan rossz ez. Bővebben lent

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy eléggé sovány vagyok. Nem arról van szó, hogy nem eszek, csak egyszerűen ilyen fajta vagyok. És a kezeim meg a lábaim is nagyon vékonyak. Hogy tudnék egy kicsit hizni? Vagy mit ajánlotok, hogy egy kicsit legyek vastagabb? Esetleg milyen tornákat?
2010. dec. 5. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Egészséges táplálkozás,sport. Ne hízni akarj, hanem izmosodni ;D
2010. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nostro the overlord ***** válasza:

"Nem arról van szó, hogy nem eszek" nem tényleg nem erről.

Hanem arról, hogy nem eszel eleget! Egyél egyél egyél és sportolj valamit. Most erre azt fogod írni, hogy de eszel eleget. Én erre ismételtem azt mondom, hogy nem eleget. Szerintem nem vagy több 55kg-nál szóval tényleg csak enned kell.

2010. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
utolsó: Valóban azt fogom irni, hogy pedig eszek. A többiek krdezik is, hogy hogyan tudok ennyit enni, és nem hizok sehova. Rengeteget eszem.
2010. dec. 5. 18:00
 4/9 A kérdező kommentje:
*kérdezik
2010. dec. 5. 18:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek, aki zabál és mégsem hízik, lehet, sokan irigyelnek most. Ez ilyen genetika, vagy mifene.


Sportolj, ha zsír nem is, de izom még rakódhat rád, az mellesleg jól is néz ki!

2010. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nostro the overlord ***** válasza:

Eszel annyit mint én?

Reggeli: 1/2kg kenyér, 1 nagyjoghurt, 1 csoki

tízórai: 1kg alma

ebéd: 1kg hús, 400g rizs

edzés előtt: 1 zsemle

edzés után: 250g túró

Ha eszel ennyit és mégse hízol akkor tényleg valami bajod van.

2010. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1/2 kg kenyér? Azta...
2010. dec. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18:08- Felfordul a gyomrom
2010. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki tud hízni olyan könnyen hiába eszik sokat. Pl a barátnőm rettentően sovány de ennyit eszik egy átlagos nap: 3 péksütit visz a suliba + vesz még egy melegszendvicset és 3 csokit,a suli végére pedig már nagyon éhes. Hazamegy eszik egy jó nagy tányér ebédet,aztán sütit egy kicsit később megint egy süti, utána vacsorázik vagy 3-4 szendvicset,és legtöbbször süt magának még egy kis sültkrumplit is. 158 cm és 38 kg,mindig nézem hogy hova rak ennyi kaját :D
2010. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!