Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó vagy rossz jel? (bővebben...

Jó vagy rossz jel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kb. egy hete kezdtem fogyózni és az utábbi néhány napban drasztikusan megnőtt a vízfogyasztásom. Nagyon sokat iszom és annyira televagyok vízzel, h 4-5 kanál étel után már nem is birok enni, így a heti 0,5 kg súlyvesztéshez ajánlott kalóriamennyiséget sem tudom bevinni. Ez nagy gond?
2011. jan. 12. 15:21
 1/3 anonim válasza:
elvileg 20 kilohoz kell 1l viz. szoval ha 60kg vagy 3l. szerintem kicsi a gyomrod. kaja után igyál. az jo ha sok vizet iszol de étrend kiegészitőt is szedsz? mert az összes sot ásványi anyagot kimosod magadbol ha tényleg keveset eszel és sokaat iszol.kaja után várj az ivással.
2011. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Eddig nem szedtem semmit, de ha továbbra is így fognak állni a dolgok muszály lesz.

2011. jan. 12. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért nő meg a vízfogyasztás, mert kevesebbet eszel, gondolom. Minden kajának van egy bizonyos fokú víztartalma is, és ha kevesebbet eszel, ezzel együtt nemcsak kevesebb szárazanyagot, de kevesebb vizet is viszel be a szervezetedbe, ezért kívánod jobban a vizet.

Amúgy heti 1 kg-ig megengedett a fogyás, szal 0,5-1 kg az okés. :)

2011. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!