Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitseeeeeeg! Lebeszelnel rola?

Segitseeeeeeg! Lebeszelnel rola?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, hülyeseg. 3 hete fogyozom, minden oke. Ma pizza volt a vacsi, egy felet ettem (nem en döntöm el, hogy mit egyek). Kaptam ajandekba egy meggyes taskat, es iszonyatosan frusztral :) eddig ilyen nem volt, de nem akarom mar megenni, de megis :) :) tök felesleges, nem vagyok ehes sem, meg hat amugy sem :) eddig semmit nem bünöztem, mivel fixen az van, amit elem raknak, es ez neha pl pizza, ezert nem is ereztem ra kesztetest, de ez a hülye meggyes taska :)
2010. nov. 19. 18:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha akár csak megnyalod azt a kibäszott meggyestáskát, úgy pofánrúglak, hogy megszereted Demszkyt!
2010. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Milyen fogyókúra az ahol vacsorára pizzázik az ember? lol
2010. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
xdd
2010. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
olyan, amivel 3 het alatt 5 kilot fogytam, es mar masodszor volt pizza, hehehe :) elsönek, köszi :)
2010. nov. 19. 19:10
 5/27 anonim ***** válasza:
zabáld meg most...am,. hogy sikerült 3 hét altt 5 kilót fogynod? leírnád nekem?
2010. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

hat pizzaval, mondtam mar :) nem irom le, mert majd jönnek a hurrogok :)


Amugy: reggelire tk kenyer, sok paradicsommal, ujhagymaval, ilyesmikkel. Eleinte kettöt ettem, most mar csak egyet kivanok, egy bögre tejeskave, egy nagy pohar viz. Ez nalam 7 körül van. 11-kor van ebed, akkor azt eszem, ami van, ha van salata, akkor köret helyett azt eszem (olivaolajos öntet szokott lenni), ha nincs, akkor keves köret sok husi. Ma pl hal volt, rizs, meg krumpli. En ettem ket szelet halat, meg egy pici rizst. Vacsora 5-kor van, ma ugye ez pizza volt, de ez ilyen szar kis mirelit pizza (eljen a szemelyzeti kaja :) ), annak a felet ettem meg, meg salatat. Kb minden napom igy nez ki, csak nem minden este pizza van, altalaban "normalisabb" kajak vannak, csak, ha a konyha nagyon el van havazva, akkor van ez.


Delutan 3 körül tudnek meg enni (mar idöben), de nem akarok, meg ehes se vagyok, este eselytelen a dolog, es jo, ha 11-kor vegzünk, 11-kor meg mar nem fogok neki allni enni. Kb ennyi :)


Ja, meg rengeteget iszom.


Amin valtoztattam az eddigiekhez kepest: semmilyen edesseget nem eszem, nem eszem unalmamban, semmilyen cukros üditöt nem iszom, csak vizet. A napi 3-4 tejeskave helyett egyet iszom. Eddig köretböl ettem többet, most forditva. Ha sültkrumpli, ilyesmi van, akkor egyaltalan nem eszem köretet. Es kevesebbet eszem egyszerre, mint eddig.

2010. nov. 19. 19:22
 7/27 anonim ***** válasza:
52%

Az a hülye meggyes táska!!!! Add nekem!


Amúgy pedig megeheted,csak toljál utána hashajtót is :)

2010. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
en arra gondoltam, hogy inkabb meghanytatom magam utana :) :) amugy hany kaloria van egy megges taskaban, es ha 150 centi vagyok 609567 kilo, az jo?
2010. nov. 19. 19:27
 9/27 bénabéla11 ***** válasza:
hogy te milyen hülye vagy ma hegyoldal:D
2010. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Most hány kg vagy?xD
2010. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!