Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítséééééég! Miért megy...

Segítséééééég! Miért megy ilyen nehezen?

Figyelt kérdés

Téli szünetben felszedtem 2 kg-ot, most 64-63 közt vagyok a 62 helyett. Egyébként az álomsúly 60 lenne..

Egy hete jelentősen csökkentettem a kaja mennyiségét. Kiiktattam a tízórait és az uzsonnát is, este csak gyümölcsöt eszem. Ráadásul minden hétköznap legalább 10 percet edzek az ellipszis tréneremen, hétvégén 40 percet. Ezt egy hete csinálom és semmi változás. Egy dekát sem adtam le, centiben meg egyre több vagyok. :(

Nektek is ilyen nehéz megszabadulni az ünnep alatt feljött feleslegtől? Lehetséges egyáltalán?? :O


Szerintetek mikor lesz változás??? Annyira szomorú vagyok... :(:(:(


2011. jan. 11. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Először is csak a szénhidrátot kell csökkenteni a fehérjét nem.Az esti gyümölcs evés is öngól,gyümölcscukor=szénhidrát.

3 óránként egyél fehérjét,délelőtt mehet hozzá szénhidrát is.

Ja és azért megy nehezen mert tájékozatlan vagy és nem értesz hozzá.Mondjuk 12 évesen én sem vágtam ezeket:).

2011. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát egy hét alatt azért ne várj csodát. amúgy meg vacsira fehérjét egyél a gyümit inkább tízóraira , uzsonnára. napi 10 perc az kb semmit nem ér , max egy kis bemelegítés.
2011. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!