Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem indul be a fogyásom?

Miért nem indul be a fogyásom?

Figyelt kérdés

20 kg-ot kell leadnom, ennyi maradt rajtam a szoptatás befejezése után. 3. hete délután már nem eszem, és reggelire és ebédre is sokkal kevesebbet, mint az előtt, de eddig egy dekát sem fogytam. Miért lehet ez?

( kérlek azt ne írjátok, hogy napi 5-ször kellene ennem, mert akkor még inkább híznék, én ezt a fogyókúrát tudom csak tartani, köszi)


2010. nov. 12. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem fogyókúra, mert abban van sport is.
2010. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

de értsd már meg hogy azért nem fogysz mert koplalsz. délután nem eszel már 3 hete? ekkora butaságot. ne csodálkozz ha nem fogysz mert a szervezeted tartalékoló üzemmódon van. kell vacsorázni, mégpedig fehérjét.

ezt a fogyókúrát tudod csak tartani? amitől nem fogysz, hát akkor csak csináld tovább.

2010. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
koplalásnál ha fogynál valamennyit is, mindig a duplája fog visszamenni.. rendesen kell étkezni, és sportolni, mert amit most csinál, az nem fogyókúra, hanem koplalás
2010. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, hogy azért nem fogysz, mert nem eszel. A szervezeted tartalékol, persze, hogy hízol. Én 20 kilót fogytam, lassan, heti 1 kilós tempóban úgy, hogy napi 5szor kajáltam (sokszor keveset, még akkor is, amikor nem éreztem éhséget) és persze mellett elkezdtem sportolni is. Egyből beindult a fogyás.


Amúgy a kérdésem, hogy oké, ellenzed. De próbáltad már? VAgy csak hadakozol ellene?

2010. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Előttem jól mondták, azért nem mert koplalsz. Ilyenkor a szervezet automatikusan raktározni fog, hiszen nem jut elegendő tápanyaghoz. Sajnos, ha tartós fogyást akarsz, naponta többször kell enned, kevesebbet. És mozogj!
2010. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem többször keveset,hanem többször de fehérjét főleg.Tehát az összetétel a lényeg.
2010. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Naponta 3-szor egyél: reggel, délben, kora este. A napi 5-szöri kajával én se tudtam fogyni.
2010. nov. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hűha nyugodjatok meg! RELAX!

Köszönöm a higgadt válaszokat!

Én ezzel a módszerrel fogytam mindig is, azért kötöttem ki az elején, hogy nekem nem jó a napi 5 alkalmas evés. Futok esténként, ezt nem írtam.

Tehát maradok ennél, csak azt nem értettem, hogy ami eddig működött az most miért nem ,de majd kiderül. KÖssz!

2010. nov. 13. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!