Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt 2 kiló, mikor...

2 hónap alatt 2 kiló, mikor indul már be a fogyásom?

Figyelt kérdés
Még kb.7 kilót kéne leadjak, de azért nyárra jó lenne, edzek, keveset eszek már lemondtam minden nasiról és mégse indul igazán be a fogyásom 158 cm és 59 kiló vagyok.
2011. márc. 9. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a baj, hogy túl keveset eszel. Vagy túl kevés szénhidrátot.
2011. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért reggelire, ebédre mindig eszek egy normális adagot, csak a vacsit hanyagolom.
2011. márc. 9. 09:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
miért hiszi azt mindenki h koplalni kell ha fogyni akar?aztán siránkozik, ha nem fogy?én testépítő-edző vagyok és mikor zsírégetésen vagyok a legnagyobb bajom h állandóan jól vagyok lakva és alig tudom megenni az előírt kajamennyiséget.az meg főleg nem mindegy mit eszel.cseszhetitek az edzést, a diéta 80%-a helyes táplálkozáson múlik.
2011. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én meg naponta 5 x eszek, mellé hetente 5x aerobikozom és fogyok pedig nem is kéne és nem is akarok :) érdekes mi? tehát azt ajánlom egyél vagyorát is és mellé sportolj és fogyni fogsz.
2011. márc. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor én kivétel vagyok, mert ha eszek vacsira akkor tutira hízok, pedig aerobikozok én is már vagy 8 éve, ha normálisan eszek és súlyomnál vagyok akkor éppen csak meg tudom fogni a kilókat, de így hogy fogyni szeretnék hiába edzek nem megy le semmi, próbáltam, muszáj visszafogni az evést. 2 éve szültem, lehet hogy most emiatt megy nehezebben..
2011. márc. 9. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:

nem mindegy, hogy mit eszel vacsira! 2 szelet sajtos-sonkás melegszendvics nyilván nem jó, fehérjét kell enni. attól meg ki van zárva, hogy zsír rakódna rád.

sovány húsok, hal, zöldség, tojás, túró, mozzarella....

2011. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10.30-as vagyok.én 4 éve is és 5 hónapja is szültem.mindkét terhességgel 20-30 kg jött fel.de én pillanatok alatt le is adtam.semmi köze a szülésnek ahhoz h normálisan eszel és mozogsz-e a vagy sem.a szülés csak egy a sokból amikor meghízik az ember.de ha olyan is marad azt nem lehet a gyerek számlájára írni...persze ez mindig egyszerűbb...
2011. márc. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem írtam a gyerek számlájára, de akkor is megváltozik valamilyen szinten a test szülés után, lehet te szerencsés vagy és simán tudtál fogyni, én kevésbé mert hiába eszek jól stb. ha egyszerűen nem mozdulnak a kilók..
2011. márc. 12. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!