Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Összeállítanátok nekem egy...

Összeállítanátok nekem egy napi 5x étkezéses fogyókúrás étrendet?

Figyelt kérdés
Mert azt hallottam hogy jobb a, ha kevesebbet 5x, mint a többet 3x. De én nem tudom hogy csináljam. 7 kg-t kéne fogynom. 175cm/74kg/15év/lány
2010. nov. 12. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Így látatlanba nehéz.. ahhoz tudni kell egy csomó adatot..

Egyébként ugyanezek az adataim, csak 177 cm vagyok, és ennyi kiló... De 15 évvel idősebb és 1 gyerek után.. :)Nekem nem vált be a napi 5-6 evés, még úgy sem hogy szakember állította össze... Inkább híztam mint fogytam. Most más módszert alkalmazok, és lement 1 hét alatt 2 kiló.. De ismered magad, változtass az eddígieken, és akkor elindul a súly lefelé... Illetve mozogj sokat!

2010. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Reggelire tej/tea/tejes kávé csak minimális cukorral, nem vagyok híve az édesítőszereknek, egy szelet teljes őrlésű kenyér sovány felvágottal, sovány sajttal, zöldséggel. Tízórai gyümölcs. Ebéd zöldségtartalmú leves, baromfihús vagy hal zöldségkörettel, de ne rántásos főzelékkel. Uzsonna zöldség, gyümölcs, egy marék olajos mag vagy nem túl cukros müzli. Vacsora zöldséges saláta sovány felvágottal vagy gomba, tojás, halkonzerv, sütőtök.
2010. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kiegészíteném a második hozzászólót:

vacsora lehet joghurt, túró, kefír is

ebéd: főzeléket is nyugodtan ehetsz, nemtudom ki h csinálja a főzeléket de nem muszáj bele sok liszt, veszel egy 1 tk lisztet (nem sokkal dárgább) és picit teszel bele+joghurttal habarod így egészséges is, pl spenót tojással, tökfőzelék, paradicsomos káposzta (mert gondlom mindennap te se tudsz enni csirkemellet, meg halat meg társait, jók a főzelékek is

főtt krumpli, pár kanál rizs, kell a ch is

2010. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!