Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó lesz? (kérdéstúlrövi...

Ez így jó lesz? (kérdéstúlrövid. )

Figyelt kérdés

R- egy darab sült tök

T- egy alma

E- finomfőzelék(nem fogyisan,habarásasal) + 2 darab sült csirkemmel (olajban)

U- natúr Activia joghurt + egy alma

V- 2 db almásbukta (tudom h nem ezt kellett volna)



Próbálok fogyókúrásan enni,de csak ennyire megy.Vacsorára általában zöldséget vagy gyümölcsöt szoktam enni,de most nemtudom mi lett velem.Nagy baj volt az a 2 álmásbukta?

Ha kb mindennap így eszek mire számítsak?


2010. nov. 4. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:

R- egy darab sült tök

Mehetne több, mivel a reggel elfogyasztott cuccokat TUTI felhasználod a nap folyamán. Ekkor kellett volna inkább a 2 almásbukta... de azt se, mert rengeteg cukor + fehérliszt lehetett benne. Reggelire 1-2 szelet tk. kenyér SOK zöldséggel, zsírszegény sajttal/tejjel mehet. De ha nem bírsz ennyit megenni (mert reggel nincs étvágyad, jó volt a tök is. nem ettől fogsz elhízni.)

T- egy alma

Tökéletes. :)

E- finomfőzelék(nem fogyisan,habarásasal) + 2 darab sült csirkemmel (olajban)

Mellőzd a fehérlissztel készült cuccokat fogyi alatt. Ha az olaj olíva volt, és nem tocsogott benne a csmell, akkor oké.

U- natúr Activia joghurt + egy alma

Tökéletes.

V- 2 db almásbukta (tudom h nem ezt kellett volna)

Tényleg nem, de már megtörtént. Kész, finom volt, majd holnap kevesebbet eszel/többet mozogsz. Vacsira jól írtad, zöldség kéne + hús (fehérje, joghurt, tojás, ilyesmi)

Ha cukrot, fehérlisztet eszel folyton, akkor ne számíts fogyásra. Egyszer-egyszer (heti max. 2zer!) belefér egy kis csoki vagy süti, de ne mindennap, és fogyni fogsz.

2010. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!