Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így nem lesz korai? . Kérdéstú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így nem lesz korai? . Kérdéstúlrövid

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal most lesz 1 éve, hogy ismerjük egymást.. egy kicsit messze lakik :S fél évig jártunk, aztán mondtuk hogy szünet, mert ha nem tudjuk megoldani hogy találkozzunk akkor szakítunk. 2 hónapig nem tudtunk találkozni, aztán megoldódott a probléma és így minden hétvégén vagy minden másodikon tudunk találkozni. most 1 hónapja megint járunk.. pont azon a napon amikor 1 éve fogjuk ismerni egymást, egy helyen leszünk egy rendezvényen. A házuk üresen lesz, szóval megbeszéltük hogy elmegyünk hozzájuk.. és hát ugye ketten leszünk. Azon gondolkoztam, ha meglenne az első petting az nem lenne korai? Én nem érzem annak, mert nagyon szeretem és kívánom őt. Csak kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is!

Köszi előre (:

15/L , 15/F


2010. aug. 5. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne korai :)
2010. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:)

Egyébként akkor 2,5 hónaposak leszünk ha jól számoltam:D

2010. aug. 5. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lenne korai szerintem! =) Ha szereted, és kívánod, akkor hajrá! Sok sikert, kellemes estét! =)

Asis~

2010. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
a petting nem, de a szex már az lenne**SZERINTEM**
2010. aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó, szexet nem is tervezünk egyenlőre! :)
2010. aug. 5. 22:42
 6/7 anonim válasza:

hallod ember...

egyenlőre a hentes fog vágni,mielőtt elszórja a darabjaid az erdőbe..

amit te keresel szó: egyelőre.....

Am nem korai..Sőt..Majd rájöttök,hogy a szex se lesz az...Ha szeretitek egymást..De előbb a petting

2010. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

abból nem csak petting lesz...

szinte biztos vagyok benne

2010. aug. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!