Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után 17 nappal korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után 17 nappal korai hivatalosan új kapcsolatba lépni?

Figyelt kérdés
Facen átírni pl, hogy nem egyedülálló, stb... a Másik féllel közös döntés volt a szakítás, nem volt botrány, stb. Beszólhat bárki amiatt, ha én elkezdek randizgatni, vagy korai még? 4 éves volt a kapcsolat ami megszakadt
2011. szept. 7. 21:01
 1/10 greeen ***** válasza:
100%
rendesen megviselhetett:)
2011. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez a te dolgod, ő ebbe nem szólhat bele. Ha úgy érzed találtál már mást, akk írd át nyugodtan...
2011. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elég régen nem működött már a dolog, mindketten akartuk a végét. Nekem meg most lenne egy személy, akivel szeretnék együtt lenni
2011. szept. 7. 21:09
 4/10 krvua ***** válasza:
100%
vazze ha facen kiírod hogy kapcsolatban vagy az egyből hivatalossá válik?XD
2011. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

hááát..én egy 2 éves kapcsolat vége után 3 hónapra jöttem össze valakivel,és rosszul éreztem emiatt magam,főleg h a volt párom amint megtudta egyből elkezdett zaklatni,h biztos érte hagytam el:S:S

de ha normálisan megtudtátok beszélni,hogy különváltok,akkor miért lenne probléma,hogy máris van valakid.

2011. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 greeen ***** válasza:
74%
a facebookra aztán k*rva fontos kiírni!
2011. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
a facebook táplál..ott ha kint van valami,akkor az szentirás..azt felnem borithatja semmi..és facen kiirni h "exem van 17napja,de mostmár van másik"..gondolkozzál kicsit,nem vagy te buta...
2011. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

Miért akarod kiírni?

Nem azért, hogy az exed lássa?

Láttam már fiút aki szétitta és drogozta magát éppen, mert a volt barátnője szakítás után egyből kirakta kivel jár most. Ezt akarod?


23/L

2011. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg a legfontosabb, hogy a k.rva facebookon mit fog szólni a sok ismerősnek nevezett degenerált, akikkel életeben nem találkoztál.

Amúgy a törvények szerint legalább 60 napnak kell eltelnie a szakítás után.

2011. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nos, az exemnek is van már más az életében, csak ő ezt nem akarja hivatalosan is felvállalni. A face csak egy példa volt, konkrétan hogy nem korai még hogy hivatalosan együtt vagyunk, erre lettem volna kíváncsi. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2011. szept. 8. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!