Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korai lenne még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai lenne még?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt. Összesen fél éve ismerjük egymást. 2 hét múlva lesz a születésnapja. Arra gondoltam nem kaphatna tőlem jobb ajándékot: Letérdelnék elé és megkérném a kezét. Nagyon szeretjük egymást, a világon mindennél jobban. Én 22 vagyok ő 20 lesz most.
2011. szept. 23. 03:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Korai vagy sem,ha így érzel hajrá.

Ha igent mond,akkor öröm van,ha meg nemet,akkor meg nagyszerű tanulópénz és egy nagy lépés a tökéletesebb emberismeret felé.

2011. szept. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
20on évesen nem korai,ha fiatalabbak lennétek az lenne,de így nem,ha szeretnétek hajrá
2011. szept. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 greeen ***** válasza:
83%
eskü hallod komolyan mikor elkezdtem olvasni a szövegedet hogy 2 hónapja vagytok együtt a csajjal és két hét múlva lesz a szülinapja totál azt vártam folytatásnak,hogy Letérdelnék és benyalnék neki.... nem tudom miért testvérem de sok mindenre gondoltam de arra nem hogy a kezét kéred meg!
2011. szept. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem még korai, igen oké, hogy szeretitek egymást, de könyörgöm 2hónap nem a világ.. még jó h nem untátok meg egymást -.- én konkrétan lefejelném a falat, ha barátom megkérné a kezem (19l vagyok). Még tök újak vagytok egymás számára.. várj még ezzel.. lehet, ami most tetszik benne 3hónap múlva falra mászol tőle (hívogatások stb) de te tudod..
2011. szept. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 greeen ***** válasza:
38%
191 évesen pedig már elég vén tyúk vagy már bocs
2011. szept. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
az 19 és egy l betű te vaksi már bocs
2011. szept. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
1,5 járás után kérte meg a párom a kezem(21L 20F,rá 2 hónapra volt a polgári esküvő és kb 2 éven belül lesz az egyházi+ a lakodalom, napról napra jobban szeretjük egymást,szerencse kérdése,bár sztem még várj kicsit mi előtte 1 évig együtt laktunk 22L 21F
2011. szept. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Minii Vikii ***** válasza:
75%

Lehet, hogy korai de lehet, hogy nem. Ha nagyon szeretitek és kiismertétek egymást eléggé, akkor hajrá!!! :)))

Vagy igen-t mondd, vagy nem-et. Ha nemet mondd, ne keseredj el, gondolom biztos jövőt szeretne és szeretne még várni egy kicsit. Sok sikert! :))))

14L

2011. szept. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Hát ecsém: itt kérdezed meg, hogy megkérd-e a kezét? Majd akkor kérd meg, ha képes vagy önálló döntésekre.

Másrészt ha annyira szereted, ráérsz megkérni a kezét. Egy szakítás még mindig jobb a gyors válásnál, ráadásul ha nemet mond és besértődtök, úgyis szakítás lesz a vége - pedig lehet, hogy ha nem kapkodnád el, nem az lenne.

2011. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

én úgy gondolom, hogy baromi kedves és romantikus gesztus lenne, de ha 1-2 éven belül nem akarod tényleg elvenni, akkor ne ez legyen az ajándék, hanem valami szép nyaklánc/karkötő/fülbevaló. fél év ismeretség nagyon kevés, szerintem.


először ismerjétek meg egymást, egymás barátait, egymás szüleit, költözzetek össze:)


persze ez az én véleményem, te ismered a barátnődet és magadat, ha teljesen biztos vagy a dolgodban, akkor hajrá:)

2011. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!