Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég sok zabkasat eszem...

Elég sok zabkasat eszem eszem, lenmagpehellyel ill. Meggyel viszont általában este. Szerintetek ez baj? Lehet h ettől kevésbé fogyok vagy nagyon rosszul csinálom?tudom inkább reggelire ajánlják

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

"Szerintetek ez baj?"

Miért lenne baj?

"Lehet h ettől kevésbé fogyok"

A fogyás egyedül a kalóriákon múlik. Hogy jön ide a zabkása?

"inkább reggelire ajánlják"

Kik? A netes női magazinok?

tegnapelőtt 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor eszed amikor jólesik.

Nem reggelire ajanljak a zabkasat hanem sokan nem tudjak mit reggelizzenej es arra jo a zabkasa. De este ugyanolyan jo. Eltelit, feltolt energiaval, finom.


Olyan mintha azt ierdezned hogy a sonkas szendvics jo e vacsorara vagy csak reggelire

tegnapelőtt 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pont most ettem ebédre zabkását! Jó az bármikor.

Reggelire, vacsorára, köztes étkezésnek, néha ebédben, sokszor akkor, amikor nagyod elönt az édesség iránti vágy... 1 banánnal, 30 gr zabpehelyből, kb 200 kalória, nekem teljesen elmúlasztja az édesség iránti sóvárgást, 2-3 órára jól is lakom tőle, tele van rosttal... jobb, mint egy csoki.

tegnap 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!