Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy túlsúlynál, középkorú...

Nagy túlsúlynál, középkorú nőként a diéta kiegészítésére érdemes futópadot venni otthonra gyors gyaloglásra?

Figyelt kérdés

Kinti séta a környék miatt nem jöhet szóba.

Vagy egy jól összeállított otthoni torna kis súlyzókkal nehezítve is érne ugyanannyit, ha átlagban csak kb. fél óra lenne a mozgásra fordítható idő minden nap? Hiszen nagyon drágák azok a futópadok, amelyek 100 kg-nál többet bírnak és megfelelő a felület mérete is.

A mozgás (gyaloglás, kocogás vagy torna?) a diétán felül lenne pluszban, hiszen a fogyás inkább az étkezésen múlik.



ma 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:

En pl szobabicikliztem vagy fel evig csak, eleinte minden nap 20 percet, mert annyit birtam, kesobb meg heti 5x 1 orat.

Minden mozgas szamit. Aztan kesobb valtottam sulyzos edzesre, amikor mar eleg erosnek ereztem magam hozza.

De lehet csinalni a kettot egyutt is, viszont ha 100 kilo felett vagy, 0 allokepesseggel, akkor nem erdemes tulterhelni magad azonnal.


Akar helyben is setalhatsz bent a szobaban, zenere mondjuk. A lenyeg, hogy csinald.

ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Kinti séta a környék miatt nem jöhet szóba."


Ezt segítsd értelmezni.


Feltételezem, hogy jársz vásárolni, dolgozni, de mindenesetre nem otthon ülsz 0-24.


Na most miért költenél el több százezer forintot egy olyan gépre, ami az emberek 99%-nak körülbelül 1-2 hónapig gép, utána mindenki ruhatartóként használja?

ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én őszintén nem vagyok az otthoni edzőgépek híve, mert én magamon úgy tapasztaltam, hogy egy idő után már automatikusan azt keresem, hogy mivel lehetne még is csak kint megoldani a mozgást... pedig volt futópadunk és szobabiciklink is, a futópadból elég drága darab, de még akkor is, rá lett unva, mert egyszerűen olyan monoton.. biztos van, akinek bejön, de én mostani szemmel tuti nem vennék futópadot, főleg egy drágát (ócskába meg nyilván nem éri meg befektetni, szóval ez így ki is zárja egymást).


Nagy súlynál amúgy ne is fuss, nem jó. Amúgy ha pl. napi szinten eljársz otthonról, akkor ott mivel közlekedsz? Mert ha pl. busszal, akkor az is jó lehet, ha 1-2 megállóval előbb szállsz le, és lesétálod a többit.

ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!