Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő volt míg megszoktad...

Mennyi idő volt míg megszoktad a kisebb adagokat?

Figyelt kérdés

Csak tíz kiló van rajtam,de az a porcio kontroll hiánya miatt. Olyanok válasza érdekel,akik alapvetően egészségesen étkeztek mindig,de az adagok nagyságán csúsztak el és ezért voltak túlsúlyosak.

Mennyi idő megszokni,és hosszú távon hogyan sikerül tartani az adagokat?


ma 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Kb egy hónap alatt megszoktam. 2 év alatt leadtam az osszes tulsulyom. Aztán kb 1ig tartottam. Aztán már ket eve h szedem vissza.


Kiderult hogy a porciokontroll hianya mogott mentalis okok vannak. Es amig az nincs kezelve addig mem fogom tudni kaloriaszamolas nelkul tartani

ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

9 hónapja váltottam teljes életmódot, de a mai napig előfordul, hogy néha többet eszek. Szerintem sosem fogom megszokni :D

De mivel a súlyom folyamatos ütemben szépen lassan megy lefelé, addig nem csinálok ügyet belőle.

ma 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!