Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nők! Nektek fogyás után...

Nők! Nektek fogyás után kisebb lett a melletek?

Figyelt kérdés

Ha igen,

-akkor hanyas kosárról/körméretről hanyasra.

-megereszkedés lett?

-striák ha voltak megmaradtak?

-hány kilót fogytatok?

-hamar vagy később volt látható a változás?

-hány éves vagy? (Elég a korosztály)

-a hátfájdalom elmúlt?



szept. 9. 22:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
52 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%

95c 80-85a

93 -> 62 kg

2.5 év, szünetekkel

21->24 év


Striák máshol vannak

szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Én 8 kilót fogytam csak 60-ról 52-re, de nagyon feltűnően kisebb lett a mellem. Méretet nem tudok, mert nem hordok melltartót. Nem lettek striák a mellemen, viszont a fenekem oldalán igen. Nem lógnak, szép feszes kis cicik. 40 éves vagyok.
szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
70-ről 60-ra, méretet nem tudok, de jól látható volt. Striák maradtak természetesen, az egy sérülés, nem gyógyul be.
szept. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
95 C-ről lett 80 B. És még így is van 15 kg feleslegem.
szept. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

#4 vagyok vannak striáim, de én szültem is egy gyereket. 35 kg-t fogytam eddig. A bőröm megereszkedett, mert nagy súlyból fogytam. Kb 20 kg minusznál kezdtek gyanusan méregetni, "mintha fogytál volna nem?"

Igazán látványos mostanában kezdett lenni.

Elmúlt minden fájdalom, minden kellemetlen velejárója a súlytöbbletemnek (fulladás, túlzott izzadás, csípőfájdalom, hátfájás és fejfájás)

35/N

szept. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
18%
A fogyás mindig felülről kezdődik…. Arc ,nyak vállak mell kar stb….
szept. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
6, ez baromság. Alkatfüggő. Alma alkatú munkatársam előbb lábból fogy. 10 kiló fogyás után vékonyabb a lába, mint nekem, közben háromszor akkora a felsőteste.
szept. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hátfájdalom sohase volt, elhízva se volt soha nagy mellem, csak épp a valami kategória. Normál súllyal teljesen lapos vagyok, 65AA is nagy. 20 kiló plusszal volt 75B. Akkor voltam 72 kg 158 centihez.
szept. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
Igen, ezért is tettem be implantatunot
szept. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
47%
7 es… szerintem meg az baromság amit írsz …. Ha ő genetikailag alapból ilyen alkatú , felső testéből nehezebben tudja ledolgozni a zsírt … miért lenne baromság? Enis ismerek olyat aki felül olyan mint egy Ping pont asztal , lábra meg mint egy modell …. Nem vagyunk egyformák.. viszont az esetek nagy részében így történik a fogyás …nem a munkatársad tapasztalata fogja ezt megvaltoztatni, hidd el nem magamtól találtam ki , és én ezt tapasztaltam is ….
szept. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!